Güncel Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

Medyumlar kalp gözü açık, ruh kanalları açık, olağanüstü kuvvetli hislere sahip insanlardır. Ortamdaki enerjiyi bile çok net hissedecek kadar kuvvetli hisleri vardır. İyi veya kötü enerjiyi, sevgiyi, nefreti ortam içerisinde hissedebilir. Belirli ölçüde bunları kontrol ederek yönlendirebilir. Bu yetenek medyumlarda doğuştan var olmaktadır ve yaşamları boyunca onlarla devam etmektedir. Medyumluk okulu, medyumluk eğitimi gibi şeyler alarak medyum olmak söz konusu değildir. Son zamanlarda medyumluğun çok duyulmasıyla birlikte medyum olmak isteyen çok fazla insan çıkmıştır ancak bu mümkün değildir. Medyumlar nüfusa kıyasla sayı olarak az, sadece doğuştan yetenekli insanlardır.

Medyumlar yeteneklerine doğuştan sahip olsalar bile, bunu kullanmayı zaman içinde öğrenirler. Bazen bu konuda bilgili büyüklerinden yardım aldıkları bile olmuştur. Yeteneklerini kullanmayı öğrendikleri zaman gerçekten medyumluk yapmaya başlayabilirler. Bir medyum çocukken dahi bazı tavırlarıyla belli olabilir. Örneğin ortamdaki enerjiden çok fazla etkilenirler. Hastane, cenaze gibi ortamlarda bulunmak onları çok fazla boğar, durmak istemezler. Son zamanlarda medyum sıfatını kullanarak dolandırıcılık da oldukça artmıştır. Bazı dolandırıcılar bu yöntem sayesinde insanlardan çok yüksek miktarda paralar dolandırabiliyorlar. Eğer yeterince araştırma yapmadan bir medyuma ödeme yaparsanız, siz de dolandırıcıların tuzağına düşen insanlardan biri olabilirsiniz. Bir medyuma başvurmadan önce mutlaka çok kapsamlı araştırma yapmalısınız. Araştırmalarınız için interneti kullanabilirsiniz. Örneğin güncel medyum şikayetleri okuyarak insanların medyumlar hakkındaki şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sahte medyumlar tarafından dolandırılan, para kaybeden insanlar onları ifşalamak ve diğer insanların da bu tuzağa düşmesini önlemek amacıyla güncel medyum şikayetleri konularının altına şikayetlerini, yorumlarını yazarlar. Bu sayede bilgi ağı genişler ve sahte medyumlar ile gerçek medyumlar daha rahat ayırt edilebilir.

medyum ali yorumları

Sizden para isteyen her medyumu dolandırıcı olarak görmemelisiniz. Bazı medyumlar yeteneklerini maddi gelir kaynağı olarak kullanırlar ve bu sayede geçimlerini sağlarlar. Bu gayet olası ve doğal bir durumdur. Onların da birer insan olduğunu, bizler gibi ihtiyaçları olduğunun farkında olmalıyız. Eğer karşınızdaki medyum sizden çok yüksek miktarda paralar talep ediyorsa bu durumu sorgulayabilirsiniz. Çünkü bu işi meslek olarak yapan medyumlar bile insanları sömürmeye çalışmaz, sadece geçimlerini sağlamak isterler. Hatta bazen para teklifi bile yapmayıp, sizin içinizden gelen kadarını vermenizi isterler. Bazı durumlarda (Özellikle büyü yapımı.) çok fazla malzeme maliyeti olacağı için yüksek miktarda paralar ödemeniz gerekebilir. Bu durumun malzeme fiyatları nedeniyle olduğunun farkında olun ve buna göre bir hesap yapın.

Güncel medyum şikayetleri insanların diğer insanların medyum deneyimlerini okumasına ve çıkarım yapmasına yardımcı olur. Artık dolandırıcı medyumlar veya çok fazla çıkar gözeten medyumlar güncel medyum şikayetleri gibi konular sayesinde kolayca diğer insanlar tarafından öğrenilebiliyor. Bu durum medyumların kendi hareketlerine de dikkat etmelerini sağladığı için bizim faydamıza oluyor. Siz de güncel medyum şikayetleri okuduktan sonra bir medyuma başvurduysanız, deneyimlerinizi bu tarz konulara yorum olarak yazmanız diğer insanlara oldukça faydalı olacaktır.

Siz de olumlu ve olumsuz medyum deneyimlerinizi objektif olan sitemizde paylaşmak ve diğer insanların bilgilenmesini sağlamak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın