Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü gibi büyüler tarihte çok sık yapılmış ve pek çok medyum tarafından başarılı sonuçlar alınmıştır. Gerçek bir medyum hoca bu tarz çalışmalar ile oldukça iyi sonuçlar elde edebilmekte, kişilerin hayatlarının değişeceği uygulamalar gerçekleştirebilmektedir.

Büyülerin yöntemleri kimi zaman çok eski dönemlere dayanıyor olsa da kimi zaman yeni geliştirilen ve öğrenilen bilgiler ile ortaya çıkabilir. Ayırma büyüsü de çok sık yapıldığı için bu tarz yöntemlerin sayısı oldukça yüksektir.

Gerçek bir medyum hoca, ayırma büyüsü ile en bağlı çiftlerin bile istenen şekilde uzaklaşmasını sağlayabilir. Asla herhangi bir kara büyü içermeyen bu çalışmalarda, her zaman için zararsız ve hayırlı enerjiler kullanılmaktadır. Gerçek medyum hocalar, farklı yöntemler kullanarak yapacakları ayırma büyüsü ile her zaman için istediğiniz tesiri alacaktır.

Bazı büyü yöntemlerinde farklı malzemelerin kullanıldığı görülebilir. Ayna da bu malzemelerden biri olarak kabul edilir. Sadece ayırma büyüsünde değil daha farklı çalışmalarda da ayna ile yapılan işlemlere rastlamak mümkündür. Aynaların kendine ait özel bir enerji içerdiği için farklı büyülerde çeşitli etkiler için kullanılabilmektedir.

Ayna ile Yapılan Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsünde ayna kullanımı nadir görülse de fazlasıyla etkili bir yöntemdir. Bu yöntem tarihin ilk dönemlerinden beri kullanılmış olan karmaşık bir büyü tekniğidir. Bu büyü tekniği zaman içinde değişmiş olsa da pek çok medyum tarafından halen kullanılmaktadır.

Ayna ile yapılan ayırma büyüsünde ilk olarak kişilere ait bir fotoğrafa ihtiyaç duyulur. Kişilerin birlikte yer aldığı fotoğraf ikiye bölünerek aynaların önüne yerleştirilir. Akabinde ise özel tütsüler ve bitkiler yakılarak bir buhur üretilir.

Medyumlar, bu noktada havas ve ledün gibi ilimlerin gücünden yararlanarak çeşitli dualar okur. Okunacak olan dualar, ayrılması istenen kişilerin enerjisine göre belirlenir. Ayırma büyüsünün tesirli olabilmesi için bu noktada büyüyü yapacak olan medyum hocanın mutlaka tecrübeli olması gereklidir. Gerçek bir medyum hoca bu noktada işini en iyi şekilde gerçekleştirecek ve büyüyü başarılı sonucu alabilmeniz adına gerekeni yapacaktır.

Ayırma Büyüsünde Yöntemden Çok Medyum Önemlidir

Ayırma büyüsü gibi büyülerde dikkat edilmesi gereken pek çok hassas nokta bulunur. Ayna yöntemi de dahil olmak üzere hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun mutlaka medyumun çok dikkatli davranması gerekir. Medyum hocanın tecrübesiz veya bilgisi yetersiz olması halinde büyüden başarı beklemek doğru olmayacaktır.

Ayırma büyüsü yaptırmadan önce mutlaka çalışacağınız medyumu iyi araştırmanız tavsiye edilmektedir. Özellikle ayırma büyüsü gibi birden fazla kişinin iradesini ve duygularını etkileyecek olan çalışmalarda medyumun mutlaka yüksek enerjiye ve bilgiye sahip olması gereklidir.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizlerden gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak, dilerseniz kendi görüşlerinizi yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın