Sahtekar Medyumlar Kimdir?

Öte dünyalardan yararlanmak ve isteklerimiz için bu alemlerin gücünü kullanmak gayet normal bir durumdur. Sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bildikten sonra, bu dünyalardaki gücü isteklerimiz için kullanmak gayet kolaydır. Gerçek hocalar, hangi konuda olursa olsun, kendilerine danışan insanlara yardım etmek adına ciddi eğitimlerden geçmiş, bu dünyaları en iyi şekilde öğrenmiştir. Bu sayede, pek çok kişi bu hocalar vesilesiyle hayatını düzene sokmuştur.

Sahtekar medyumların aksine, gerçek medyum hocaların manevi enerjilerle yapamayacağı bir çalışma yoktur. İnsanların fiziksel dünyasında olan her şey doğrudan gaybi enerjilerle bağlantılıdır. Bu sayede, manevi alemlerin doğrudan dünyevi yaşantımıza etki etmesi mümkün olmaktadır.

Bir insanın bu alemde yaşadığı tüm his ve duygular doğrudan manevi dünyalardan gelmektedir. Yine aynı şekilde, rızkımız ve şansımız gibi kavramlar da bu dünyaların eseridir. Medyum hocalar, yıllar boyunca bu alanda çalışmaları, üstat medyumlardan gelen özel bilgileri kullanmaları sayesinde gaybı isteklerimiz için düzenleyebilmektedir. Sahtekar medyum hocaların aksine, gerçek ve güvenilir medyum hocalar bu işi bir gönül işi olarak görmekte, insanlara yararlı olmak adına kullanmaktadır.

Manevi dünyalardan bugüne kadar pek çok kişi yararlanmıştır. Tarihin her döneminde, gerçek ve güvenilir medyum hocalar tarafından yapılan farklı işlemlerin kayıtlarına rastlamak mümkündür. Sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, bugün de geleneksel yöntemlerle manevi çalışmalar yapan medyum hocalara ulaşmak gayet kolay olmaktadır. Gerçek bir medyum hoca, kendine danışan insanları asla zor durumda bırakmadan, her zaman için isteklerinin yerine gelmesine vesile olmaktadır. Gaybi dünyadan yararlanmak isteyen bir kişinin yapması gereken tek şey doğru araştırmayla, güvenilir ve işinde uzman olan bir medyum hoca bulmaktır.

Dolandırıcı Medyumların İlim Bilgisi Yoktur

Manevi dünyalarla alakalı bilinmesi gereken ilk konu, bu alemlerin herkesin kullanımına açık olmadığıdır. Sahtekar medyumlar, bu alemlerle alakalı hiçbir bilgiye erişememektedir. Gerçek medyum hocalar, bu alemlerle alakalı öğrendikleri her şeyi el verme yoluyla öğrenmiş, herhangi bir kaynakta asla paylaşmamıştır.

Gerçek bir medyum hoca, öncelikle havas ve ledün ilimleriyle çalışmaktadır. Bu iki ilim de birbirinden zorlu enerjiler taşımaktadır. Dua ve surelerin gücünü kullanmayı öğreten havas ilmi, medyum hoca olmak isteyen bir kişinin bilmesi gereken en önemli püf noktaları içermektedir. Sahtekar medyumlar, bu ilme erişememekte, herhangi bir kaynakta bu ilmi bulamamaktadır.

Elbette sadece havas değil, daha onlarca farklı ilim de büyü çalışmalarında etkin şekilde kullanılmaktadır. Sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir sorusuna verilebilecek en net cevap ilim bilgisidir. Eğer bir hocanın ilim bilgisi yetersizse, o kişinin gerçek bir medyum hoca olma ihtimali yoktur. Bu kişilerden uzak durarak her zaman ilmi açıdan bilgili medyum hocalar ile çalışmak gereklidir.

Gerçek Medyumlar Her Daim Yardımcı Olmaktadır

Gerçek medyum hocalar, aldıkları eğitimin her anında insanlara yardım etmeyi, faydalı olmayı öğrenmektedir. Gaybi dünyaları kullanan bu kişilerin önceliği kendilerinden öte insanların yarar sağlamasıdır. Sahtekar medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini de gözden geçirebilirsiniz.

Gelen tüm yorumları okumak, soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın