Canbar Büyüsü

Medyumların yapmış oldukları çalışmaların her birinde en temel kavram, manevi alemlerde var olan ve bizlerin çıplak gözle göremediği enerjilerdir. Canbar büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışması için aynı şey geçerlidir. Medyumlar, bu enerjiler aracılığıyla isteklerimizin gerçekleşmesine vesile olmaktadır.

Canbar büyüsü çok karmaşık enerjiler içeren bir uygulamadır. Bu uygulamada, medyum hocanın kendi enerjisi ile özel malzemelerin enerjisini birleştirilmesi, istenen tesir için yönlendirilmesi gereklidir. Bunu yapabilmek için çok kadim dönemlerden gelen teknikler kullanılmaktadır. Hangi tekniklerin kullanılacağını sadece medyum hocalar bilebilir. Eğitimleri sırasında tüm bunları öğrenen medyum hocalar gereken her türlü çalışmayı yaparak, kendilerine danışan kişilerin isteklerinin gerçekleşmesine vesile olacaktır.

Elbette büyüler yapılırken herkes için ayrı bir enerjiye ihtiyaç duyulur. Tıpkı parmak izi gibi her insanın enerjisi farklıdır. Bu nedenle, kullanılacak tüm yöntemler değişkenlik gösterecektir. Gerçek medyum hocalar, canbar büyüsü yapmadan önce büyülenecek kişi veya kişilerin enerjisini kontrol edecek, bu doğrultuda gereken büyü çalışmasını şekillendirecektir. Bu aşama hem kullanılacak malzemelerin hem de hangi duaların okunacağı konusunda belirleyici olacaktır.

Canbar Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Canbar büyüsü, özellikle bazı malzemeleri ile dikkat çeken bir çalışmadır. Tarihin en eski dönemlerinden beri aktif olarak kullanılan bu büyü çalışmasında özellikle ceylan derisi gibi etkili malzemeler kullanılmaktadır.

Ceylan derisi, kendi sahip olduğu enerji yoğunluğu sayesinde büyünün temellerini oluşturur. Elbette bu malzemenin dualar okunmadan, havas ve ledün gibi ilimlerden destek alınmadan kendi kendine herhangi bir tesir oluşturması mümkün değildir. Canbar büyüsü yapılırken bu malzeme kullanılıyor olsa da malzemeyi etkili kılan medyum hocanın sahip olduğu ilim ve bilgi birikimidir.

Canbar büyüsü malzemeleri kimi zaman sadece bununla sınırlı kalmayabilir. Enerjiyi artırmak isteyen, daha tesirli sonuçlar hedefleyen medyum hocalar tütsü, çeşitli bitkiler ve bunlara benzer özel malzemelerden de yararlanabilir. Hangi malzemeye ihtiyaç duyulacağı, sadece medyum hocanın yapacağı enerjisel inceleme neticesinde net olarak anlaşılabilecektir. İnceleme yapmadan tıpkı hangi duaların kullanılacağına karar vermenin mümkün olamayacağı gibi malzemeler de net olarak belirlenemeyecektir.

Canbar Büyüsünde Malzeme Kullanmak Zorunlu Mu?

Canbar büyüsü genellikle malzemeleri ile bilinen ve tanınan bir büyü çalışmasıdır. Bu uygulamada başarılı olmanın en önemli anahtarı doğru yöntemi bu malzemeler ile birleştirmektir. Pek çok medyum hoca, malzemelerin bulunması zor olduğu için canbar büyüsü yapmayı tercih etmemektedir.

Canbar büyüsü genellikle malzeme kullanılarak yapılır ancak istisnai durumlar her çalışmada söz konusu olabilir. Eğer medyum hoca, enerjinizin herhangi bir malzeme kullanmamaya daha uygun olduğunu belirtiyorsa, sadece medyumun nefes gücüyle de bu çalışma tamamlanabilmektedir.

Tüm medyum yorum ve şikayetlerini okuyarak, canbar büyüsü için işinin ehli, profesyonel medyumlara kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlerden gelen tüm yorum, tavsiye ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın