Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü yaptıran kişilerin en büyük endişelerinden biri kabul edilen etki konusu, aşk büyüsü için de insanların aklını karıştırmakta. Büyünün etkisini yitirip yitirmeyeceği, zor şekilde kurdukları yuvanın bozulup bozulmayacağını merak eden insanlar, bu konu hakkında net bir cevap bulamayarak endişeye kapılıyor.

Aşk büyüsü yapılırken, iki insan arasındaki muhabbet bağının güçlendirilmesi ve kişiler arasında sevgi oluşturulması hedeflenerek gerçekleştirilir. Bu çalışma sırasında ortaya çıkan enerjiler, iki kişinin birbirine çok daha büyük bir sevgiyle yaklaşmasına ve bu sevginin zaman içerisinde aşka dönüşmesine vesile olur.

Büyü yapılırken kullanılan yöntemlerin bazıları malzeme ile, bazıları sadece enerjiler kullanılarak gerçekleştirilir. Malzeme ile yapılan aşk büyülerinde, büyüde kullanılan malzemeler bulunmadığı ve uygun şekilde büyü bozma işlemi yapılmadığı sürece büyünün etkisi kendiliğinden kaybolmaz. Oluşturulan bağ her zaman varlığını korur. Bu durum yine aynı şekilde, sadece enerji kullanılarak gerçekleştirilen büyüler için de geçerlidir. Aşk büyüsü, hangi yöntem kullanılarak yapılmış olursa olsun hiçbir şekilde etkisini yitirmemektedir.

Büyü konusunda insanların en büyük yanılgısı, büyünün iki kişiyi birbirine aşık etmek için tek başına yeterli geleceği konusundadır. Büyü size yol göstererek, bir şeyler yaşamanız için yardımcı olur fakat bunun kesinleşmesi, tamamen kişisel çabanıza bağlıdır. Aşk büyüsü yaptırdığınızda oluşan bağın korunması ve geliştirilmesi kişinin bireysel çabası ile mümkün olur. Eğer büyü yaptırdıktan sonra, sevdiğiniz kişiye kötü davranırsanız, bu bağ ister istemez zayıflayacaktır, hatta zamanla büyünün etkisinin tamamen kaybolmasına bile yol açacaktır.

İster aşk büyüsü, isterseniz herhangi bir farklı büyü olsun, bu çalışmaların etkisi dışarıdan müdahale olmadığı sürece kendiliğinden kaybolmaz. Birinin karşı bir büyü çalışması yaptırmaması veya kendi çabanız ile oluşan ilişkinizi altüst etmemeniz halinde uzun süreli bir aşk bağı oluşturabilirsiniz.

Pek çok medyum hoca kötü niyetli insanların aşk büyüsü yaptırdığınız çalışmaları bozmaması veya zarar vermemesi için, büyü çalışmalarından sonra koruyucu muska ve vefk çalışması tavsiye eder. Eğer yaptırdığınız büyüye dair şüpheleriniz varsa veya çevrenizde size karşı düşmanlık besleyen kötü niyetli insanlar bulunuyorsa, büyüden sonra yaptıracağınız koruma çalışmaları ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Aşk büyüsüne benzer bir başka büyü olan geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

“Aşk Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 6 yorum

 1. Selam arkadaşlar ben günlerce araştırma yaptım en sonunda ali gürses hocada karar kıldım. Hiç pişman değilim. Yaptığı çalışma çok etkiliydi, özel konularda bile bazı danışmak istediklerim vardı, hepsine elinden geldiğinde cevap verdi, ilgilendi. Hocamın kendisine de teşekkür ettim ama bir kez de buradan teşekkür etmek ve tavsiye etmek istiyorum özellikle aşk bağlama konularında çok profesyonel bilgi alın derim…

  Yanıtla
 2. Yurtdisinda yasiyorum burada oldugumu bilen herkez euro fiyatlandirma veriyodu ali gurses hoca haric adam durustce kaziklamaya calismadan normal sekilde derdimi talebimi dinleyip parayi ikinci plana koydu allah razi olsun zaten calismasinin iyi olacagi buradan belliydi ben kardesim icin bir vefk islemi yaptirdim bir haftada hamburga kadar geldi vefk hic sikinti yasamadim bile bakalim bundan sonrasindada insallah yasamayacagim gibi gorunuyor vefkin etkileri biraz biraz ortaya cikmaya basladi maks 40 gun demisti ali hoca su an 8. gundeyiz tesekkur ederim

  Yanıtla
 3. daha once hıc medyum hoca falan tanımadım ve bu ıslere ınanmıyordum ama annemın ısrar etmesı uzerıne rızık acma calısması yaptırdım
  Alı gurses adında bır medyum buldum annem de gorustu hatta hocayla ve ıcıne sındı medyumali.com sıtesınde var bılgılerı
  calısmaya kesın tutmaz olmaz oyle sey gozuyle bakıyordum ama gercekten cok garıp sekılde hayatım degısmeye basladı
  once ıslerım yoluna gırdı ben hala tesaduf sans ısı dıye dusunuyordum sonra hep hayal ettıgım ve ımkansız gorunen bır ıs olayı oldu su an orada calısıyorum ve hıc kımse bunu tahmın bıle etmıyordu ben dahıl cok garıp ama gercekten ıse yarıyor

  Yanıtla
 4. Daha önce hiç çalışma yaptırmadım. Evimizin huzurunun kaçması üzerine Medyum Ali Gürses’i buldum. Çok araştırma yaptım herkes tarafından tavsiye edilmesi üzerine kendisine güvendim. Pişman da olmadım gerçekten çok başarılı bir hocaymış. Medyumali.com sitesinde yazan bilgilerden ulaştım kendisine. Bana bir bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti. Yapılan işlemden sonra zaten kısa sürede her şey rayına oturdu. İşlem çok kaliteli gerçekten ama benim asıl teşekkür etmek istediğim konu hocanın ilgi ve alakası oldu. Çalışma bittikten sonra bile arayıp bir sıkıntı var mı diye sordular. Çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ederim.

  Yanıtla

Yorum yapın