Dolandırıcı ve Gerçek Medyumları Nasıl Anlarız?

Dolandırıcı medyum nasıl belli olur sorusu bu konuda mağdur olan pek çok kişinin en çok araştırdığı konular arasında yer alır. Dolandırıcı medyumlar insanların sadece paralarını değil hayatlarını da dolandırır. Enerji işleriyle bilmeyen kişiler uğraşırsa eğer daha kötü olaylarla ve durumlarla karşılaşma olasılığı yükselir.

Dolandırıcı Medyumlar

Uzman medyum nasıl belli olur sorusunu araştırmadan önce dolandırıcı medyumların özelliklerine hakim olmak gerekir. Dolandırıcı medyumların özellikler aynı olduğu için bu kişiler elendiği zaman uzman medyumu bulmak daha kolay olacaktır.

Dolandırıcı medyumlar kendilerini hiçbir zaman gerçek isimleriyle tanıtmazlar. Asla kendi gerçek kimliklerini karşı tarafa vermemeleri ile birlikte sahte isimler kullanırlar. Sosyal medya hesapları da farklı isimlerle ve sahte isimlerle açılmıştır. Dolandırıcı medyumları gerçek medyumlardan ayıran ilk özellik isim ve hesap bilgileridir. Özellikle dolandırıcı medyumların hesabına para atarken gerçek isimleri değil de farklı kişilerin isimleri yazar. Bu konuya çok dikkat edilmesi gerekir.

Doğru medyumu anlamak için okunan yorumlarda insanların umutlarıyla oynandığı yazar. Yaptıkları işlemlerin hemen sonuca ulaşacağını, bir anda her şeyin güzel olacağını karşı tarafı ikna etmeye çalışır. Buna inandırdıktan sonra da danışanlarından hemen para isterler. Gerçek medyumlar danışanlarının sorunlarıyla daha çok ilgilenerek daha az para odaklıdır. Bu gibi yorumlara da dikkat edilmesi gerekir.

Gerçek Medyumlar

Gerçek medyum özellikleri dolandırıcılardan çok daha farklıdır. Bu sayede okunan yorumlardan hemen doğru medyum bulunabilir. Gerçek medyumlar konu ne olursa olsun karşı tarafa yardım etmeye çalışır. Gerçek bir medyuma ödeme yaptıktan sonra ilgisini hemen kesmez ve danışanıyla hala iletişime girmek ister. Bununla birlikte gerçek bir medyumla görüşüldüğü zaman insanların içini huzur kaplar. Bu huzur doğrultusunda da onun gerçek ya da dolandırıcı olduğu anlaşılabilir.

Medyum hocalar asla karşı tarafın umutlarıyla oynamaz. Yapılmaması gereken bir işlem var ise bunu para için yazma. Neden yapılmadığını da karşı tarafa sakince anlatarak onu rahatlatır. Gerçek medyumlar sonuç odaklı olduğu için yapılamayacak işlemlere muadil işlemler yapmak için araştırmalara girer. Bu sebeple insanlarla ilgilenmeyen ve onlara sürekli umut veren yorumlar okunulduğu zaman o medyumlardan uzak durmak gerekir.

Şikayet ve Tavsiyeler

Kişiler dolandırıcı ve gerçek medyumları birbirinden ayırt etmek için yorum karşılaştırması da yapmalıdır. Örneğin bir medyum hoca hakkında çok çelişkili yorumlar varsa o medyum hoca tercih edilmemelidir. Çünkü iyi yorumlar genelde kendileri tarafından yapılırken, kötü yorumlar dolandırıcı medyum hocalar tarafından yapılır.

Sizin için hazırladığımız yorumlar içerisinden kendinizi rahat hissedebileceğiniz güvenilir bir medyum hoca bulabilirsiniz. Çünkü insanlar bir medyum hocaya gittiği zaman kazandığı tecrübeleri buradaki yorumlara aktarır. Yorumlar detaylı bir şekilde incelendiğinde ve karşılaştırıldığında doğru bir medyum hoca bulabilirsiniz.

Sitemize, tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen mesajları ana sayfada toplamaktayız. Medyum seçerken değerlendirebileceğiniz bu yorumları okumak ve dilerseniz soru sorup çalıştığınız medyumlar ile ilgili paylaşımda bulunup diğer insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın