İsviçre St Gallen Medyum Hocalar

İsviçre’nin doğusunda bulunan St Gallen ’da medyum hoca araması sıkça yapılmaktadır. İsviçre’de yaklaşık yetmiş bin Türk olduğu bilinmektedir. Bu kadar fazla Türk’ün yaşadığı ülkede Türkler kendi şehirlerinde medyumluk hizmetine başvurmak istemektedirler. St Gallen  medyum hocalar orada yaşayanlara çeşitli tılsımlar ve muskalarla medyumluk hizmeti vermektedirler. Medyumlar gelecekten haber veren, belirli konular üzerinde tılsımlar yapan ulvi kaynaklardan yararlanarak insanlara en doğru aktarımı yapan özel kişilerdir.

Medyum Ne Demektir?

Medyum doğaüstü güçlerle doğmuş, altıncı hisleri kuvvetleri, çoğunlukla bir konu hakkında tüme varım felsefesiyle düşünebilen kişilerdir. Medyumlar bir takım özel hislerle dünyaya gelseler de kendini geliştirmeyen medyumlar medyumluk hizmeti veremezler. Medyumluk özel bir gözlem yeteneğine dayanmaktadır. Medyumlar, medyumluk hizmeti almak isteyen kişiye bolca sorular sorarak kişinin kişilik haritasını çıkarır ve kişiye en doğru tanıyı koyar. Kişiliğini çözümlediği kişinin gelecekte nasıl kararlar vererek nasıl sorunlarla karşılaşacağını veya hangi yolları seçeceğini bilmek olağandır. Medyumlar gelecekten haber almazlar sadece doğru çözümleme ile gelecek hakkında çıkarım yaparlar. St Gallen  medyum hocalar gözlem yetenekleri ve doğuştan gelen özel sezgileri ışığında medyum hizmeti almak isteyen kişilere danışmanlık yapmaktadırlar.

Herkes Medyum Olabilir Mi?

Medyumluk doğuştan var olan sezgisel bir yetenek olduğu için sonradan kazanılması mümkün değildir. Sadece belirli sihirli sözcükleri ezberleyerek, tılsımlı sembolleri kullanarak veya gözlem yeteneğini geliştirerek medyumluk yapmak imkansızdır. Medyum olan kişiler doğuştan altıncı gözü olan kişilerdir. Altıncı gözü açık olan medyumlar biraz gözlemle oldukça iyi sonuçlar elde etmektedirler. Sonradan medyum olunamayacağı gibi medyum olan kişilerin de hiçbir çaba sarf etmeden medyumluk yapmaları mümkün değildir. Medyumlar sürekli olarak kendilerini geliştirmelidirler St Gallen  medyum hocalar sürekli olarak medyumluk hizmeti veren ve altın gözü oldukça kuvvetli olan hocalardır.

Medyumluk Hizmeti Almak İçin Ne Yapılmalı?

Medyumluk hizmeti almak isteyen kişi kesinlikle medyum hocayı iyi araştırmalıdır. Mutlaka daha öncesinde medyumluk hizmeti alan kişilerin önerilerini dikkate almalıdırlar. Daha öncesinde medyumluk hizmeti alan kişinin yönlendirmesiyle kendine uygun medyumu bulabilirler. St Gallen medyum hocalar medyumluk hizmeti almak isteyen kişiye mutluluk, sağlık, huzur, bereket, nazar ve daha başka bir sürü konularda medyumluk hizmeti vermektedirler. Medyumluk hizmeti alacak kişi hangi konu üzerinde enerji çalışması yaptırmak istediğine doğru karar vermelidirler. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan tılsımlar mutlaka ektisini gösterecektir. Gerçek medyumlar tarafından yapılan bu tılsımların enerjisi oldukça yoğundur. Tılsımların etkisini daha fazla görebilmek için medyumların uygun gördüğü şekilde kullanılmalıdır. Eğer medyum tılsımlı bir nesneyi enerji çalışması yaptıran kişinin üzerinde taşıması gerektiğini söylüyorsa o nesne mutlaka o kişinin üzerinde taşınmalıdır. İyi enerji çalışmaları olduğu gibi kötü enerji çalışmaları da vardır. Medyumluk hizmeti alan kişi iyi enerjiyi hayatına çekmek için enerji çalışması yaptırdığı gibi kötü enerjileri hayatından uzaklaştırmak için de enerji çalışmasına başvurabilir. St Gallen medyum hocalar iyi enerjiyi hayatınıza çekmek veya kötü enerjiyi hayatınızdan uzaklaştırmak için birçok farklı enerji çalışması yapmaktadırlar.

Medyum şikayetleri ve yorumları konusunda insanlara şeffaf bir şekilde bilgileri ulaştırmak için sitemiz yayına alınmıştır. Sizler de sitemizdeki bu yorumları değerlendirmek ve varsa tecrübelerinizi diğer insanlara aktarmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın