Büyü Bozan Hocalar

İnsanların başına, fiziki açıklamalara sahip olmayan, yalnızca manevi olaylar nedeniyle oluşan bazı aksilikler gelebilir. Bunların ortadan kaldırılması ve kişinin hayatının düzene kavuşturulması ise, büyü bozma yöntemi ile mümkündür. Büyü bozan hocalar, kişilerin hangi büyünün etkisi altında olduğunu belirleyerek gerekli çalışmaları başlatır, böylece eski hallerine kavuşmalarına yardımcı olur. Tüm bu çalışmalar fazlasıyla karmaşıktır ve büyük bir bilgi birikimi ister. Herkes tarafından yapılamayacağı gibi, yalnızca hem büyü yapmayı bilen hem de büyü bozan hocalar tarafından yapılabilir. Her iki çalışmanın da ilmi olmadan bu işi başarıya kavuşturmak mümkün olmamaktadır.

Büyü bozan hocaların yaptıkları çalışmalar kişinin durumuna göre değişkenlik gösterir. Büyünün ne zaman bozulacağı net bir şekilde, herkes için aynı değildir. Kimi büyülerde hüddamlar kullanılır, kimilerinde sadece enerji olur. Bazılarındaysa, enerji ile birlikte malzemelere de başvurulur. Tüm bu çalışmalar, büyü bozma işlemi sırasında süreye direk olarak etki eden etmenlerdir.

Büyü bozan hocalar hangi türden bir büyü ile karşılaştıklarını tespit ettikten sonra çalışmalara geçerler. Örneğin, hüddam içeren bir büyüyü bozmak isteyen medyum hoca, hüddamlara büyü için verilen hükmü iptal edecektir. Bu çalışmayı medyum hoca hemen yerine getirebiliyor olsa da, ne kadar sürede fiziki aleme yansıma göstereceği net olarak anlaşılamaz. Her çalışmada olduğu gibi, büyü bozma çalışmalarında da büyük bir gizem bulunur.

Malzemeler kullanılarak yapılan büyüler bozulurken, kimi zaman kullanılan malzemenin bulunmasına ihtiyaç duyulabilir. Örneğin bir bağlama büyüsü bozulmak isteniyorsa, bu büyünün yapıldığı düğüm bulunmalı ve çözülmelidir. Büyü bozan hocalar sıklıkla bu gibi durumlarda malzemelerin bulunmasını talep ediyor olsa da, nefesinin gücüne ve tecrübesine bağlı olarak bu durumu istemeyebilir. Bunun için en doğru çözümü medyum hoca sağlayacaktır.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın

En İyi Medyumlar | En Güvenilir Hocalar | Medyum Yorumları | En İyi Medyumlar | En iyi Hocalar | En İyi Medyum Hocalar | Medyum Ali Gürses | Medyum Ali Hoca | Yorumlar