Hollanda En İyi Medyum Hocalar

Medyum hocalar, tecrübe, yaş, eğitim vb. durumlara göre kendi içlerinde farklı güçler ile anılırlar. Kendi danışanları tarafından gelen isteklerin ne kadar güç gerektirdiği bilgisine göre kimi isteklere de bu yönden olumsuz cevap verebilirler. Hollanda en iyi medyum hocalar güçleri doğrultusunda insanların isteklerini geri çevirmemeye çabalayan kişilerdir.

Medyum hocalar aslında 3 farklı sınıf altında incelenir. Çünkü bazı hocalar güçlerinin doğuracağı sonuçları bilemezken bazıları ise başından sonuca kadar yaptığı her şeyi kontrol etmeyi başarır. Buna göre hocalar için belirlenen sınıflar şu şekildedir:

  • Sezgisel Medyumlar

Medyumlar arasında en güçlü olanlarıdır. Çünkü süreci başından sonuna kadar yürütür. Süreçte olumsuz bir durum fark ederse eğer onu değiştirme kabiliyetine sahiptir. Yani sadece süreci izlemez aynı zamanda yaptıkları ile ona yön verir. Süreci başından sonuna kadar kontrolü altında götürür.

  • Mekanik Medyumlar

Mekanik medyumlar, süreci yönettikleri anda kendi kontrollerini kaybederler. Bu nedenle süreçte tam bir hakimiyet kurmaları beklenemez. Özellikle dışarıdan bakıldığında kontrol dışı ve farklı hareket yapıyormuş gibi görünürler. Süreci tam kontrol edemedikleri için yaptıkları işlemlerin etkisi de sınırlı kalabilir.

  • Otomatik Medyumlar

Otomatik medyumların iradeleri yoktur. İradeleri olmadığı için süreci sadece başlatırlar ve sürecin işlemeye başladığı anda herhangi bir irade ortaya koyamazlar. Hollanda en iyi medyum hocalar arasında genellikle son sırada bulunurlar. Yaptıkları işlemlerde sürekli olarak egzersiz yaparak bir üst kademelere geçmeye çalışırlar.

3 farklı seçenek arasında sezgisel medyumların yaptıkları işlemler en başarılı olanlarıdır. Ancak medyumlarda bazı farklı durumlarda vardır. Mesela en güçlü olan sezgisel bir medyum tarafından başarılı bir şekilde yapılamayan büyüyü otomatik medyum rahat bir şekilde yapabilir. Nadiren dahi olsa böyle durumlar ile karşılaşılabilmektedir.

Hollanda En İyi Medyum Hocalar Kimdir?

Medyumlar arasında her ne kadar yukarıdaki gibi bir sınıf farklılığı olsa da aslında en iyi medyum kimdir sorusunun yanıtı çok basittir. Çünkü en iyi medyum hoca, insanların isteğini karşılayabilen hocadır. Bu kimi zaman otomatik medyumdur kimi zaman ise sezgisel medyumdur.

Medyumlar arasında pek çok dolandırıcı kimse vardır. Bu nedenle bir medyuma başvurmadan önce hakkında detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Ancak yapılan araştırmalarda sizlerin istediği, ihtiyacı olduğu işlemdeki başarılarına göz atmak gerekir. Yaptırmak istediğiniz şeyde başarılı olmuş bir kişi sizin için en iyi medyumdur.

Hollanda en iyi medyum hocalar, yıllarca bir takım eğitimlerden geçmiş ve sonucunda kaliteli bir şekilde insanlara yardımcı olmaya çalışmış olan kişidir. Kimi zaman büyü yaparak kimi zaman ise yapılan bir büyüyü bozarak güçlerini insanlığın hizmeti için kullanırlar. Bu tür hocaların sayıları az olsa dahi yapılacak olan bir araştırma ile rahatlıkla bulunabileceği de aşikardır.

Medyumlar ile ilgili bilgi almak, araştırma yapmak istediğinizde web sitemizdeki yorumları kullanabilirsiniz. Yorumlara ulaşarak okumak, kendi yorumlarınızı eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Hollanda En İyi Medyum Hocalar” üzerine bir yorum

  1. Ben kendim bir bağlama büyüsü yaptırdım ama onda böyle şeyler yoktu, hoca gayet dualarla yaptı bu işlemi sonrasında da istediğim etkiyi aldım. Geldi benimki bana kendi kendine, özürler diledi ve hala üzerinden çok uzun süre geçmesine rağmen birlikteyiz. Etrafta çok şarlatan var abuk subuk büyüler uyduruyorlar ama aslında gerçekte böyle şeyler yerine düzgün bir hocaya danışıp ondan destek almak en doğrusu. Benim danıştığım kişi medyum ali gürses hoca adında bir medyum hocaydı, annemin bir arkadaşının tavsiyesiyle görüştüm. Medyumali.com sitesinde zaten bilgileri var ne yaptırmak istiyorsan iletişime geçin konuşun medyumalibey@gmail.com mail adresi 05355906275 telefonu sağda solda saçma sapan bilgilerle çalışan kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederim mutlaka doğru dürüst biriyle çalışın…

    Yanıtla

Yorum yapın