Evlenme Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların hayatlarını birbirleriyle bağlamasını, ömür boyu mutlu bir ilişki sürmesini sağlayan evlenme büyüsü için kullanılabilen pek çok farklı yöntem bulunuyor. Her büyü çalışmasında olduğu şekilde, bu çalışmada da aralarında evlenme bağı oluşturulacak ikilinin ihtiyaçlarına ve enerji şekillerine göre belirlenen bu işlemler, doğru şekilde belirlendiği halde medyum hocaların işini kolaylaştırdığı gibi, evlenme büyüsünün de çok daha kısa sürede etki etmesini sağlıyor.

Evlenme büyüsü yapan hocaların en sık kullandığı yöntemlerin başında halat yöntemi gelmekte. Halat, bağlama ve aşk büyülerinde de çok sık kullanılan bir obje olduğu gibi, bazı evlenme büyüsü yöntemlerinde de birinci sırada yer almakta.

Bu uygulamada halatlar evlenme büyüsü yapılacak olan iki kişiyi temsil etmektedir. Büyüyü yapacak olan hoca, bu halatları birbirlerine çok sıkı düğümler ile düğümler. Bu işlem sırasında hoca tarafından seçilmiş özel dualar okunur. Duaların okunması ile birlikte, evlenme büyüsünün etkisi ortaya çıkmaya başlar. Medyum hocanın nefesine bağlı olarak, büyünün doğru şekilde tamamlanması durumunda birkaç hafta içerisinde etki görülmeye başlayacaktır. Ancak bu etki kimi zaman kişiden kişide değişkenlik göstereceği için beklenenden daha uzun sürede oluşabilir.

Evlenme büyüsü yapan hocalar düğüm çalışmasını tamamladıktan sonra, bu bağın uzun süre bozulmaması için ekstra koruyucu çalışmalar da gerçekleştirir. Bunların başında, korunma büyüleri gelir. Kişilerin korunmasından ziyade, aralarında oluşturulan evlenme bağını korumak amacıyla yapılan bu büyüler, çok uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde evlenme büyüsünün etkisinin sürmesini sağlayacaktır.

Her çalışmada olduğu gibi evlenme büyüsünde de özel çalışmalara ihtiyaç duyulur. Sadece tek bir yönteme değil, çok sayıda farklı alternatife sahip olan bu çalışmalar, evlenme büyüsü yapan hocalar tarafından belirlenir ve gerekiyorsa özel düzenlemeler yapılarak yeniden şekillendirilerek uygulamaya koyulur.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

“Evlenme Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine bir yorum

  1. Sakın Fatıma hoca lakaplı kişiye irtibat etmeyin dolandırıcıdır

    Yanıtla

Yorum yapın