Büyü Nasıl Anlaşılır?

Sadece tek bir kişiyi değil, kişiler arasında var olan ilişkileri etkileyen büyü çalışmaları çok daha net büyü belirtileri ile ortaya çıkar. İnsanların kendi üzerindeki belirtileri anlaması zor iken ilişkileri üzerinde oluşan kötü enerjileri görebilmesi çok daha kolaydır. Bu açıdan bakıldığı zaman ayırma büyüsü gibi büyüler yapıldığı zaman büyü belirtileri çok daha net şekilde ortaya çıkacaktır.

Büyülerin etki şekilleri büyü türlerine göre değişkenlik gösterir. Bir kişi için yapılan büyünün etkisi doğrudan o kişinin iradesi üzerinde olacaktır. Bu nedenle büyü belirtileri de kişinin kendi enerjisi üzerinde görülecektir.

İlişkiler veya evlilikler üzerine yapılan büyülerde taraflara doğrudan bir büyü uygulaması yapılmamaktadır. Sonuç alınabilmesi için evliliği sağlayan bağlara büyü yapılır. Bu bağların ne kadar etkileneceği büyüyü yapan medyumun nefes gücü ile bağlantılıdır. Eğer güçlü bir medyum tarafından ayrılık büyüsü yapılıyorsa çok kısa sürede büyü belirtileri ortaya çıkacak ve çiftler hızlı bir şekilde ayrılacaktır.

Her büyünün belirtileri farklı olabilir. Büyü belirtileri üzerinden yola çıkarak hangi büyünün yapıldığı konusunda kesin sonuçlara ulaşılamaz. Sadece bu işin ehli olan medyumlar enerjisel okumalar sonucunda hangi büyünün yapıldığını kesin olarak söyleyebilir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü belirtileri ortaya çıktığı andan itibaren kişiler birbirlerinden karşı konulamaz bir şekilde soğurlar. Bu soğuma büyü etkisi altında olan kişiler için oldukça doğal görülecektir. Büyü etkisi altında olan kişilerin büyü belirtilerini görmesi oldukça zordur.

Eğer kişiler birbirlerinden uzaklaşınca normal, yakındayken daha önce hiç olmadığı şekilde huzursuz oluyorsa bu bir büyü belirtisi olarak kabul edilebilir. Büyüler kişilerin arasında var olan ve çıplak gözle görülemeyen manevi bağları etkiledikleri için insanları bu şekilde zor durumda bırakabilir.

Eğer çiftler evli ise bir arada oldukları her an evliliklerini bitirme düşüncesi akıllarına gelecektir. Hiç alakasız anlarda, hatta eğlenceli ve huzurlu olmaları gereken anlarda bile bu şekilde bir düşünceye kapılmak mümkündür. Bu durum ayırma büyüsünün en büyük belirtilerinden biri olarak kabul edilir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Görüldükten Sonra Ne Yapmak Gerekir?

Ayırma büyüsü, diğer büyülere kıyasla çok daha erken müdahale edilmeye ihtiyaç duyar. Eğer kişiler arasındaki tüm bağlar yıkılırsa ve çiftler birbirlerinden uzaklaşırsa büyü bozulsa bile tekrar bir araya gelmeleri için başka çalışmalar yapılması gerekebilir. Bu nedenle büyü belirtileri ortaya çıkar çıkmaz bir medyum hocadan destek alınması gereklidir.

Medyum hoca ilk olarak büyü belirtilerini ortadan kaldıracak, ardından büyüyü bozarak kişiler arasındaki sıcaklığın tekrar geri gelmesini sağlayacaktır. Eğer medyum tarafından ihtiyaç görülürse veya medyum hocadan talep edilirse bağlama ve sıcaklık büyüleri yapılarak kişilerin daha yakın olması sağlanabilecektir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın