Vefk Yapan Hocalar

Kimi zaman adı tılsım, kimi zaman vefk olarak geçen bu kadim ilim, tarihin her yerinde, her medeniyette karşımıza çıkıyor. Çoğu zaman marifetleri gizli tutulan vefk ilmi, günümüzde manevi çalışmalara olan ilginin artması sayesinde ismini pek çok kişiye duyurmayı başarıyor. Vefk yapan hocalar, sadece tek bir alanda değil, mutlaka birden fazla ilim dalında çalıştıkları için, insanların ihtiyaçlarına çok daha rahat yanıt verebilmektedir.

Vefk çalışmasının değerli olduğunun ortaya çıkması üzerine, piyasada kendinin çok iyi şekilde vefk yapan hoca olduğunu iddia eden pek çok şarlatan da görülmeye başladı. Vefk ilminin adını kullanarak insanları dolandıran bu dolandırıcı hocalar, hiç fark edilmeyecek şekilde kamufle olabiliyor.

Vefk yapan hocanın barındırması gereken bazı özellikler olduğu için, bu konuda dolandırıcı ve gerçek hocayı ayırmak çok daha kolay. Vefk, kadim ve özel bir ilim olduğu için, her zaman sadece manevi çalışmalara değil, aynı zamanda fiziki dünyanın bilgisine de ihtiyaç duyar. Örnek vermek gerekirse, bir vefk hazırlanırken tüm yıldızların durumunu hesaplayacak bir yıldız haritasına ihtiyaç duyulur. Bu yıldız haritası, vefk yapan hoca tarafından hazırlanır ve çalışmaya dahil edilir. Eğer vefk yapan hoca yıldızlar, astronomi ve astroloji konulardan bilgi sahibi değilse, yaptığı vefk değil, sadece basit bir karalama olacaktır. Bu ilimler dışında, numeroloji, ebced ve birkaç gizli ilim de vefk yapan hocanın bilgi dağarcığında bulunmalıdır.

Vefk yaptırmak etkilidir ancak çok zor bir çalışmadır. Doğru kişilerin bulunmaması halinde yapılan vefk zaman kaybının ötesine geçemez. Bu nedenle, eğer vefk yaptırmayı düşünüyorsanız, mutlaka vefk yapan hocanın bilgisini test etmelisiniz. Bunun için kendisine sorular yöneltebileceğiniz gibi, internette yer alan diğer insanların tecrübelerinden ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın

En İyi Medyumlar | En Güvenilir Hocalar | Medyum Yorumları | En İyi Medyumlar | En iyi Hocalar | En İyi Medyum Hocalar | Medyum Ali Gürses | Medyum Ali Hoca | Yorumlar