Etiket arşivi: medyum halil hoca dolandırıcı

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüleri içerisinde, özellikle son 3 yılda çok ciddi bir popülerlik kazanan canbar büyüsü, normal büyüler ile aynı etki mekanizmasına sahip olsa da, rahmani alemde gerçekleşen bazı olaylar açısından, diğer büyülerden daha farklı bir yere koyulması gereklidir. Canbar büyüsünün bu derece etkili olmasının en önemi sebebi de bu küçük farklardan kaynaklıdır.

Canbar büyüsü, birden fazla büyü yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Bu yöntemlerin her biri farklı bir etkiye sahip olsa da, amaçları aynıdır, bu nedenle aynı sonucu verir. Canbar büyüsünün en yaygın türlerinden birinde ceylan veya inek derisi kullanılır. Bu derinin üzerine işlenen büyülü sözcükler muska haline getirilir ve büyülenecek olan kişinin evine veya aracına yerleştirilir. Bu yöntem ile yapılan büyünün etkisi vefk ile benzerdir. Vefk çalışmalarında da yine aynı şekilde özel sözcükler özel kağıtlara aktarılır.

Muskaya çevrilerek yapılan canbar büyüsü oldukça özel bir teknik olduğu için çok fazla büyücü hoca tarafından bilinmez. Bu büyünün bu kadar etkili olmasındaki baş sebep de büyünün çoğu zaman özellikle gizli tutulmasıdır. Büyücü hocalar, canbar büyüsüne ait özel sırları kendilerine saklarlar ve böylece bozulmadan nesilden nesle aktarılmasını sağlarlar.

Bu büyünün deri kullanılmadan yapılan versiyonları da bulunur. Bu tarz çalışmalar normal aşk büyüsü ile aynı derecede etkilidir. Canbar büyüsünün asıl özelliği olan deri kullanımı tercih edilmemesi durumu fazlasıyla istisnaidir. Normal şartlarda bu büyülerde deri kullanılmaması etkiyi azaltır, ancak bazı istisnai durumların oluşması, deri kullanılarak yapılan büyünün ters tepmesine neden olabilir. Bu nedenle, her büyüde olduğu gibi canbar büyüsü için de hoca faktörü oldukça önemlidir.

Büyünün tam olarak nasıl etki ettiğini anlamak insan aklıyla mümkün değildir. Büyü tamamen manevi alemlerin gizemleri ile meydana geldiği için, kolay kolay insan aklı ile anlaşılamaz. Bu yüzden ne yaparsanız yapın canbar büyüsünün tam olarak nasıl etki ettiğini anlayamazsınız. Gizemlere karşı ön yargılı olmak yerine, mümkün olduğu kadar anlamaya çalışmak en doğrusudur. Gayb alemi, doğru şekilde anlaşıldığı zaman her zaman için insanların en büyük yardımcılarındandır.

Geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi için arşivimize göz atabilirsiniz.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir