Yıldızname Bakan Hocalar

İnsanlar, gaybi alemler hakkında bilgi edindikleri ilk anlardan itibaren gelecek konusunda ilgi göstermeye başlamış, her daim olacakları merak etmiştir. Bu merak, bir süre sonra manevi alemlerden haber aldığını ve geleceği gördüğünü iddia eden insanlar nedeniyle fal uygulamalarını doğurmuştur. Pek çok kişi, fal çalışmalarının gerçek olduğunu düşünerek, medyumların geleceği görebildiğini düşünmektedir. Ancak, her gerçek medyum hocanın hemfikir olduğu üzere, geleceğin hiç kimse tarafından görülmesi mümkün değildir. Gaybi alemler konusunda ne kadar tecrübeli olunursa olunsun, fal gerçek değildir ve medyum hocaların geleceği görmesi imkansızdır.

Medyumlar, fal çalışmalarına benzer şekilde yıldızname adı verilen işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Yıldıznameler, kesinlikle fal değil, aksine pek çok ilmi içeren özel birer çalışmadır. Numerolojiden ebcede, astrolojiye kadar pek çok konuda bilgili olunmaya ihtiyaç duyan bu karmaşık uygulamalar, geleceği göstermek yerine, kişilerin başına gelmesi muhtemel olan olaylar hakkında rehberlik eder. Bu sayede, medyum hocaların bilgisi kullanılarak, ileride olabilecek olaylar hakkında önceden fikir sahibi olunarak kişinin hayatı düzene sokulabilir.

Yıldızname, asla net bir biçimde gelecekte ne olacağını anlatmaz. Sadece hayatınıza etki eden enerjilerin anlamlandırılmasını sağlayarak işlev gösterir. Bu nedenle hiçbir zaman fal ile bir tutulmamalıdır. Yıldızname yapan medyum hocalar da aynı şekilde asla geleceği göstermediğini belirtmektedir. Bu uygulamalar, ışık tutan bir rehber gibi ele alınmalıdır. Doğru şekilde yapılması halinde, olabilecek ihtimaller konusunda en kesin yönlendirmeler, yıldızname aracılığıyla elde edilebilir.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın