Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Tarihte aşk büyüleriyle birlikte, en sık başvurulan büyü yöntemlerinde zirveye oynayan ayırma büyüsü, bu kadar rağbet görmesi sayesinde çok sayıda farklı yöntem gelişmesini de sağlamıştır. Bilinen yirmiden fazla ayırma büyüsü yöntemi bulunur. Bu yöntemlerin bazıları özel olarak kişilere ait eşyaları kullanırken, bazılarında hüddamlar kullanılır, bazılarındaysa sadece medyum hocanın nefes gücüne başvurulur. Bu yöntemlerin hangisinin büyü yapılacak kişide en etkili olacağını medyum hoca belirleyecektir.

Ayırma büyüsü düğümler ile yapılabilmektedir. İki farklı kalın ip alınarak, dualar eşliğinde birbirlerine düğümlenir. Birden fazla düğüm atılarak yapılması gereken bu çalışma esnasında, genelde aşk büyüsünde kullanılana benzer dualar okunur. Bunun sebebi tam olarak bilinmemektedir. Fakat kadim zamanlardan beri, el verme yoluyla aktarılan yöntemlerde bu şekilde yapıldığı görülür. Dualar okunduktan sonra, bağlanan düğümler birkaç gün bekletilerek tekrar medyum hoca tarafından çözülür. Ayırma büyüsünü aşk büyüsünden ayıran dualar burada okunmaya başlar. Her düğüm, kişilerin arasındaki mutluluk ve aşk bağını temsil eder. Bu bağlar kopmaya başladıkça, kişiler birbirlerinden soğuyarak ayrılır. Eğer özel olarak soğutma büyüsü yapılacaksa, ayırma büyüsü ile birleştirilerek bu aşamada uygulanabilir.

Düğüm yöntemi haricinde, muskayla da ayırma büyüsü yapılması çok yaygın olarak görülmektedir. Özellikle Anadolu’da bulunan medyum hocalar, ayırma büyüsü için muskayı sıklıkla kullanır. Normal muska çalışmasına benzer şekilde hazırlanan bu muskalarda, ayırma amacıyla kullanılan dualar ve yazılar yer alır. Muska, ayrılması istenen kişilerin evine, özellikle yatak odasına yerleştirilir. Bu aşamadan sonra, kısa sürede ev içerisinde huzursuzluklar görülür ve büyü yapılan kişilerin ayrılması sağlanır. Muska ile yapılan ayırma büyüsünün etkisi daha zayıftır ancak çok daha kısa sürede görülür. Bu nedenle, özellikle bir an önce sonuca ulaşmak isteyen kişiler bu yöntemi tercih etmektedir.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın