Etiket arşivi: medyum muhsi yorum

Medyum Yorumları ve Önerileri Neden Önemli?

Medyum hoca şikayetleri, paranormal olaylara karşı bir beklenti içerisine giren kişiler için bir yol gösterici özellik taşır. Medyum hocalar, kişilerin manevi boşluğunu doldurur ve onlara yaptıkları işlemlerle yardımcı olur. Bu işlemler kimi zaman büyü yapmak kimi zamansa büyü bozmak gibi uygulamalar sonrasında yapılır.

Günümüzde başvurulabilecek pek çok hoca vardır. Bunların içerisinde eğitimini tamamlamış, yarım bırakmış veya hiç eğitim almamış kişilerde bulunur. Eğitimini tamamlamış ve gücünün farkında olan sezgisel medyumlara ulaşmak hiçte kolay değildir. Sitemizde insanlar medyumlar ile ilgili deneyimlerini, yorumlarını paylaşarak kullanıcılara bir yol gösterici rol üstenirler.

Medyumlar insanlara yardımcı olmak için pek çok şey yaparlar. Bunlardan bazıları:

  • Zamanın her anından bilgi almak
  • Ölmüş bedenlerin ruhları ile irtibata geçmek
  • Bir kişiye yapılan büyüyü bozmak
  • Dua, Vefk ve tılsım gibi şeyler hazırlamak
  • İnsanlara manevi açıdan destek olmak
  • Dünyanın sonsuz enerjisini istekleri doğrultusunda kullanmak

Bu işlemler sonrasında hocaya giden kişilerin istekleri bir şekilde yerine getirilir. Vakti zamanında polislerin dahi bu tür hocalara gittiği ve cinayetleri çözüme kavuşturmayı bekledikleri bilinir. Dünyanın kurulduğu ilk andan itibaren cadı, büyücü gibi sıfatlar ile anılmış olan bu kişilerin tarihleri de bir hayli geçmişe dayanır.

Medyum Büyü Bozar Mı?

Paranormal hadiselere etki edebilen medyumlar, insanlar üzerinde aslında büyü yapmaktan çok bozmayı tercih ederler. Özellikle güçlerini kötü olaylara karşı kullanmaktan çekinen bu kişiler, öğrendikleri havas ve ledün ilmi ile yapılan büyüleri bozma konusunda uzmandır. Bu ilimler ile dua, vefk veya tılsım gibi uygulamaları gerçekleştirirler.

Bağlama veya ayrılık büyüsü günümüzde en çok istenilen büyülerden bir tanesidir. Hocalar ise bir kişide böyle bir büyünün olduğunu sezerlerse eğer o zaman bunu etkisiz hale getirebilir, kişiyi istemediği bir şeyi yapmaktan alıkoyabilir. Medyum şikayetleri konusunda da bu tür büyü, sihir bozumlarının oldukça işe yaradığı saptanmıştır.

Kimi zaman takılan muskalar kimi zaman diğer uygulamalar ile oldukça zararsız bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerde insan manevi olarak huzura erişir. Bakım işlemi ismi verilen bir uygulama sonrasında da bu tür bir büyüye uğramış olan kişinin tüm dertlerinden kurtulması sağlanır.

Medyum Hoca Şikayetleri İncelenmesi

İlmini tamamlayarak gerçek bir medyum olmayı başarmış olan kişiler bulunur. Bu kişilerin aksine henüz hiçbir ilim almamış ve doğuştan yeteneği bulunmayan kişilerde bulunur. Gerçek medyumu sahtesinden ayırt etmek için tecrübe ve deneyim gerekir. Her hoca tek tek denenemeyeceği için bir hocayı deneyimlemiş olan kişilerin yorumlarına önem verilir.

Sitemizde hocalara yapılan yorumlar ana sayfa üzerinden yayınlanır. Burada tüm hocalar hakkında fikir alışverişinde bulunmak, diğer kullanıcılar ile soru – cevap yapmak mümkündür.

Sitemiz, üyelerden gelen medyum şikayetleri ve yorumlarını paylaşmak maksadıyla kurulmuştur. Sizlerde gelen bu yorumları değerlendirebilir, hocalar hakkında varsa tecrübeleriniz paylaşarak diğer insanlara yardımcı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir