Tarafsız Medyum Hoca Şikayetlerine Nereden Bakılır?

Uzman medyum arayan kişiler eğer çevrelerinden gelen bir tavsiye yoksa mutlaka tarafsız hoca yorumlarını okumalıdır. Zamanını ve parasını boşa harcamak istemeyenler kesinlikle tarafsız medyum hoca yorumlarını okumalıdır.

Tarafsız Şikayetlerin Önemi

Tarafsız medyum hoca şikayetleri, medyum hoca arayanlar için çok önemlidir. Çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı medyum ve işini doğru düzgün yapmayan medyum hocalar artmıştır. Bu nedenle insanlar artık yorumlara bakarak hareket etmeye başlamıştır.

Medyum şikayetleri okunurken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Medyum yorumlarında bir hoca karşı tarafı korkutmaya çalışıyorsa ani hareketler yapıyorsa genelde dolandırıcı olabilir. Hepsi için geçerli değil bazı medyumlar farkında olmadan karşı tarafın kalbine korku salabilir. Fakat bilerek yapan medyumlar, hoca taklidi yapar.

Medyum yorumları okunurken para odaklı olan medyumların hemen elenmesi gerekir. Çünkü gerçek medyumlar danışanlarına hiçbir zaman para odaklı davranmaz. Daha çok onlara yardım etmek ve içerisine düştükleri sıkıntılardan kurtarmaya çalışır.

Sahte medyumlar kişiyi görür görmez onda büyü olduğunu ve hemen bozması gerektiğini söyler. Bu da her medyum için geçerli değildir. Fakat gelen her danışan büyü bozdurmak için gelmemiş olabilir. Özellikle büyünün yan etkilerinin gözlemlenmediği kişilerde de büyü olduğu söylenir. Bu gibi medyumlar büyü bozma işlemi altında kişiyi kandırarak ondan yüksek miktarda ücret talep eder.

Gerçek Medyum Özellikleri

Doğru medyum özellikleri ile sahte medyum özellikleri arasında dağlar kadar fark vardır. Gerçek medyumlar insanlara yardım etmek ve onların hayatında olumlu yönde değişiklik yapmak için bulunurlar. Para odaklı davranmayıp kişilere kendilerini güvendirirler.

Doğru medyumlara sorulan her sorunun cevabı verilir. Danışanını rahatlatmak ve sakinleştirmek adına sorulara karmaşık cevaplarla değil anlayabileceği dilde karşılık verir. Gerçek bir medyum ilk görüşte karşı tarafın korktuğunu anlayarak onu sakinleştirmeye çalışır.

Doğru medyumlar danışanlarına tutamayacağı sözler vermez. Her büyünün yapılamayacağı durumlar vardır. Yapılamayacak büyüleri neden olmayacağını detaylı bir şekilde aktararak danışanın aklında soru işareti bırakmaz. İşin ucunda para olduğunu bilse de insanları dolandırmaya çalışmaz.

Gerçek medyumlar daha nur yüzlü ve huzurlu olur. İnsanlar onlara baktıkça içlerinde bir umut ve sevinç yeşerir. Gerçek medyum özellikleri dışında yapılan yorumlarda genelde o medyumun sahte olduğu anlaşılır. Sahte medyumların yaptığı büyüler yanlış yönlere çekilebilir ve kişilerin hayatında daha büyük olumsuzluklara sebep olabilir. Bununla birlikte büyü pahalı bir işlem olduğu için kişilerin paraları boşa gider.

Medyum Yorumları

Medyumlar hakkında yapılan yorumlar sayesinde çok fazla kişi işinde uzman medyumu bulmuştur. Bu sayede yaptırdıkları büyüler ya da işlemler de doğru sonuçlanmıştır.

Biz de sizler için sitemizde medyum şikayetleri yorumlarını toparlayıp istediğiniz medyum hakkında bulabileceğiniz şikayetleri getirdik. Bu sayede yanlış medyumlara giderek zamanınızı ve paranızı boşa harcamayacaksınız. Medyum şikayetleri sayesinde enerjiniz ile uyumlu medyumları bularak gönül rahatlığıyla istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Sitemize, tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen mesajları ana sayfada toplamaktayız. Medyum seçerken değerlendirebileceğiniz bu yorumları okumak ve dilerseniz soru sorup çalıştığınız medyumlar ile ilgili paylaşımda bulunup diğer insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın