Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Büyülerin bazılarında çok eski dönemlere uzanan bir tarih görmek mümkündür. Sabun büyüsü de tarihi ile tanınan bir büyü çalışmasıdır. Medyum hocalar bu büyüyü tarihin ilk dönemlerinden beri uygulamış ve iyi sonuçlar almıştır. Bu sayede medyumların sabun büyüsü üzerinde uzmanlaştıkları görülebilmektedir.

Sabun büyüsü genellikle kişilerin ayrılması ve ilişkilerin bitirilmesi amacıyla kullanılır. Bu büyü çalışmasında kesin olarak etki elde edebilmenin tek yolu medyum hocanın büyüyü eksiksiz yapmasıdır. Büyülerde kimi zaman zorlu malzemeler kullanılması gerekse de büyüyü eksiksiz yapmak medyum hocanın en önemli sorumluluğu olarak bilinmektedir.

Medyumlar tarafından yapılan tüm büyü çalışmalarında çeşitli uygulamalar esas alınır. Kimi büyüde medyum hocanın nefes gücü ön planda tutulurken kimisinde kullanılan malzemelerin enerjisine başvurulur. Hangi çalışmanın en etkilisi olacağı medyum hocaların yapacağı ön inceleme sonucu belirlenir. Sabun büyüsü yapılmadan önce de bir inceleme yapılmasının temel sebebi bu durumdur.

Medyumlar büyü yaparken yaptıkları işlemlerin kesin olarak tutması için bütün bilgi birikimlerini kullanır. Sabun büyüsü yapan bir medyum hoca da aynı şekilde bilgilerini kullanmak suretiyle bu çalışmayı tamamlayacaktır. Bilgisi yetersiz gelen medyumların büyü yapabilmesi mümkün değildir.

Özellikle sabun büyüsü gibi çalışmalarda işlemi yapacak olan medyumun nefesi ve tecrübesi çok önemlidir. Eğer medyum nitelikli bir hoca değilse yapılan işlemler hiçbir zaman istenen etkiyi yaratmayacaktır. Medyumlar, hem tecrübeleri hem de bilgileri sayesinde etkili büyüler yapabilir.

Sabun Büyüsü Hangi Durumlarda Tutmaz?

Sabun büyüsünün tutması medyum hocanın kullanacağı yöntemleri doğru belirlemesi ile mümkündür. Büyünün başlangıç aşaması bu çalışmalardır. Medyumlar bakım işlemleri ile büyüyü nasıl yapacaklarına karar verir, çalışmayı bu şekilde başlatır.

Bakımdan sonra belirlenen yöntemler sırasında kullanılacak teknikler de aynı ölçüde öneme sahiptir. Sabun büyüsü yapan medyum hoca işinin ehli değilse yöntemleri doğru şekilde yapamayacaktır.

Büyüler kimi zaman tutmuş gibi görünüp zamanla tesirini kaybedebilir. Bu durum tamamen büyünün yanlış yapıldığının bir işaretidir. Normal şartlarda, doğru şekilde yapılan bir sabun büyüsü yıllar geçse bile yenilenmeye ihtiyaç duymayacaktır. Tüm çalışmalarda medyum hocaların yaptıkları işlemler herhangi bir etki kaybına uğramadan ömür boyu tesirini koruyacaktır.

Sabun Büyüsü Yerine Hangi Büyü Yapılabilir?

Sabun büyüsü yerine kullanılabilecek onlarca farklı büyü çalışmasına rastlamak mümkündür. Sabun büyüsü her ne kadar kadim dönemlerden bugüne ulaşmış ve her daim kullanılmış bir yöntem olsa da daha fazla etki yaratan büyü uygulamalarına rastlamak mümkündür.

Aynı amaç için yapılabilen fakat daha hızlı tutan ve yoğun etki gösteren papaz büyüsü en yaygın çalışmalardan biridir. İşinin ehli medyumlar tarafından yapılan bu güçlü büyü uygulaması çoğu zaman sabun büyüsü yerine tercih edilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın