Medyum Hoca Yorumları ve Şikayetleri Nereden İncelenir?

Medyumlar, yetenekleri itibari ile doğaüstü güçlere sahip olan kişilerdir. Doğduklarında vücutlarında bulunan bir iz veya yoğun hisleri ile uzman kişiler tarafından fark edilirler. Medyum hoca şikayetleri vasıtası ile kimin gerçekten işinin ehli kimin gerçek medyum olmadığı anlaşılabilir.

Şikayet ve yorumlar doğru bir şekilde incelendiğinde okuyana büyük faydası dokunur. Bu yorumları incelerken dikkat edilmesi gerekenler:

  • İlk olarak hangi istek (büyü) yapılması gerektiği anlaşılır.
  • Sonrasında bu büyü hakkında işlem yapan hocalara yapılan yorumlar irdelenir.
  • Hangi hoca akla daha çok yatkın geliyor ise o hocaya başvurulur.

Bunun için gerekirse bir değerlendirme veya karşılaştırma tablosu da yapılabilir. Böylelikle vakit kaybetmeden işi en iyi şekilde icra eden hoca bulmaya çalışılır. Sitemizin ana sayfasında bulunan bölümde bu tür yorumlara ve medyum şikayetleri konularına ulaşabilirsiniz. Değerlendirmek istediğiniz yorum ve şikayetleri okuduktan sonra hoca hakkında en doğru bilgiye ulaşacağınızda şüpheniz olmasın.

Medyumlar Ne Yapar?

Medyum hocalar aslında insanlık tarihi ile birlikte başlayan bir geçmişe sahiptirler. Bu tarih içerisinde kimi zaman büyücü kimi zamansa cadı gibi unvanlar almıştır. Ancak yaptıkları işlemler sonrasında insanların manevi boşluğunu doldurdukları da herkes tarafından kabul gören bir gerçektir.

Medyumlar tarafından yapılan işlemler şunlardır:

  • Büyü, sihir yapabilirler.
  • Tılsım, vefk hazırlayabilirler.
  • Geçmişten veya gelecekten bilgi alabilir, bunları karşısındaki kişiye aktarabilir.
  • Yaşanacak olan olayların sonuçlarına etki edebilirler.
  • Zahir alemden bilgi alabilirler.

Yani bir kişinin size aşık olmasını istiyorsanız onu size aşık edebilir ve evlenmenizi sağlayabilirler. Başarı istiyorsanız size başarı sağlayabilirler. Bunun ötesinde üzerinizde varsa nazar ve büyü bunları da bozabilirler. Elbette bunları yapacak olan medyum işinin ehli ve uzman bir kişi olmak zorundadır. Aksi halde sadece zaman kaybından ibarettir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Medyum hoca şikayetleri konusu incelenirken aslında onların yaptıklarına tam olarak vakıf olmak gerekir. Hocalar tarafından en çok yapılan işlemlerden bir tanesi büyüdür. Büyü yapılacak olan kişinin şahsi bir eşyası, saç teli gibi nesneler hoca tarafından istenebilir. Bunun yanı sıra bazı hayvan kanları, kişiye ait başka bilgiler vb. şeylerde yine hoca tarafından istenebilir.

İstekler tamamlandığında ise geriye büyünün yapılması kalır. Enerjiler konusunda ihtisas yapmış olan hocalar, dünyadaki enerji döngüsünü istekleri doğrultusunda kullanırlar. Kişi üzerinde pozitif enerjileri artırabilir veya azaltabilirler. Böylelikle gelecek olan şeylere direkt olarak etki edebilirler.

Medyum hocalarda çeşitli şekillerde karşımıza çıkar. Kimileri bilmeden insanlara yardım ederken kimileri ise sahip oldukları güçleri bilirler ve bunun sonuçlarını da görerek yardımcı olur. Sezgisel medyum olarak adlandırılan medyum hocalar ile ilgili daha fazla bilgi ve yorumu sitemizden elde edebilirsiniz.

Medyum şikayetleri ve yorumları konusunda insanlara şeffaf bir şekilde bilgileri ulaştırmak için sitemiz yayına alınmıştır. Sizler de sitemizdeki bu yorumları değerlendirmek ve varsa tecrübelerinizi diğer insanlara aktarmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın