Sahtekar ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Büyü de dahil olmak üzere manevi alemlerle alakalı tüm kavramlar her daim hayatımızda olmuş ve olmaya devam etmektedir. Dünyanın kurulduğu ilk günden beri var olan gayb alemlerini tanıyan insanlar her zaman çeşitli amaçlar için bu alemlerin enerjisini kullanmıştır. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilen bir kişi de tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de bu alemlerin sonsuz gücünden yararlanabilir.

Gerçek bir medyum hoca eğitimi ve tecrübesi ile insanlara yardımcı olma gayreti içindedir. Bir medyumun sahip olduğu bilgi birikimi, sıradan bir insanın erişebileceği noktanın çok ötesindedir. Gizli tutulan özel bilgilerle çalışan gerçek medyum hocalar, tüm bu bilgileri sadece eğitim süreçleri boyunca el verme yöntemi ile edinmektedir. Güvenilir medyum hocalar nasıl ayırt edilir konusunda belirleyici etmenlerden birinin medyumun eğitimi olmasındaki en önemli sebeplerden biri bu süreçtir.

Eğitim süreci sırasında her türlü büyü işlemi ile ilgili bilgi verilmektedir. Büyünün türü her ne olursa olsun medyum hocanın bu konuda kendini geliştirmesi ve o enerjileri iyi şekilde tanıması gereklidir. Bunu sağlayamayan bir kişinin medyumluk mesleğinde ilerlemesi gibi bir durum söz konusu olamayacaktır.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir konusunda medyum hocanın yaklaşımı da oldukça önemlidir. Eğer bir medyum size çözüm odaklı yaklaşmıyor, derdinizi dinlemeden kendi çıkarlarını düşünüyorsa bu durumda o kişinin medyum olma ihtimali oldukça düşük demektir. Sadece alanında uzman ve kendini geliştiren medyum hocalar başarılı büyüler yapabilir.

Medyumlarla İlgili İyi Araştırma Yapılmalıdır

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek sizi her türlü mağduriyetten koruyacaktır. İşinde uzman birini bulmak ve o kişiye güvenmek en zorlu durumlarda bile maneviyatın sonsuzluğundan yararlanmanızı sağlayacaktır.

Medyumlar ile ilgili karar vermeden önce mutlaka detaylı ve iyi bir araştırma yapılması önerilmektedir. Bu araştırma sırasında, diğer insanların yazmış oldukları yorumlar, şikayetler size fikir verebilir. Bu yorumları okuyarak her zaman için kiminle çalışmanız gerektiği konusunda bilgi edinebilir, dolandırıcılardan uzak kalabilirsiniz.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz sürece manevi alemler sizin için bir hediye haline gelecektir. İnsanlara sunulan tüm bu ilimlerden yararlanabilmenize vesile olacak medyum hocalar, en zor durumlarda bile size yardım edebilecektir.

Gerçek Medyumlar Her Konuda Yardım Edebilir

Medyumluk mesleğinin temellerinde insanlara yararlı olmak vardır. Bir medyum hoca aldığı her türlü eğitimde bunu sağlamak adına kendini geliştirir. Manevi alemlerin hediyelerini kullanan ve bilgisi ile insanlara yardımcı olan güvenilir medyum hocalar pek çok kişinin hayatını değiştirebilmektedir.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, doğru araştırmayı yaparak kolayca gerçek medyum hocalara ulaşmak mümkündür. Bu medyumlarla karşılaştıktan sonra ise istediğiniz her türlü büyüyü yaptırabilir, her zaman için maneviyattan yararlanabilirsiniz.

Gerçek bir medyum hoca arayışı içerisindeyseniz, araştırmanızda sitemize sizlerden gelen medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Kararınızı vermekte yardımcı olacak bu görüşleri okumak, dilerseniz kendi sorularınızı sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Sahtekar ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?” üzerine bir yorum

  1. Ali Gürses hocaya öncelikle teşekkür ederim. Ailem için bir büyü çalışması yaptırdım. Özellikle babam. Normalde çok iyi insanlar fakat üniversite için başka bir şehre gitmemi istemiyorlardı. Hatta ikinci kez sınava girdim hayallerim vardı kabul etmediler. Güç bela emeklerimle kazandım ısrarla olmaz dediler. Nasıl buldum veya ulaştım inanın hatırlamıyorum ama Ali Gürses hocayla bir şekilde denk geldim artık kader mi şans mı bilmiyorum. Ali beyin maili medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk. Hocaya durumu anlattığımda bana çok yardımcı oldu, abi gibi nasihatlerde bulundu. O dönemde psikolojim gerçekten çok kötüydü, o konuda bile elinden gelen her türlü destekte bulundu. İkna amacıyla bir işlem yapıldı, adı ikna büyüsü diye geçiyor sanırım. Bir haftadan kısa sürede babam beni yanına çağırıp güvendiğini, başka şehir de olsa olabileceğini söyledi. Bunu demeden bir gün önce kesinlikle olmaz adım bile atamazsın diyordu. Resmen birden bire değişti. Herkes aniden sanki hep istiyorlarmış gibi ikna oldular. Ali hocayı aradım hatta teşekkür ettim bu yardımlarından dolayı. Güvenilir bir insan, çok kaliteli bir insan. Hoca arayışında olanlar kendisinden bilgi alsın derim…

    Yanıtla

Yorum yapın