Dresden Medyumları – Dresden Medyum Hocalar

Dresden medyum hocalar, bu dünya üzerinde manevi alemler ile iletişim kurabilen tek kişilerdir. Doğuştan özel yeteneklere sahip olarak dünyaya gelen bu kişiler, insanların dertlerine derman olmak için kendi hayatlarından vazgeçerler.

Medyum olmak aslında oldukça zor olan bir iştir. Medyumlar insanlara hizmet edebilmek adına pek çok zorlu yoldan geçerler. Bunun sonucunda ölen kişilerin ruhları ile iletişim kurmayı başararak manevi alemlere yolculuk edebilirler. Buradaki varlıklar ile temas kurarak başta büyü gibi pek çok farklı şeyi yapabilme kabiliyetine ve olgunluğuna ulaşırlar.

Büyü, tarih öncesi devirlerde dahi yapılabilen ve halen günümüzde de sık bir şekilde karşımıza çıkan paranormal bir aktivitedir. Bunu akıl ve mantık ile izah edebilmenin hiçbir yolu yoktur. Tamamen metafiziksel birkaç olayın birleşimi ile oluşan, maneviyat ile yapılan bir işlemdir. Kompleks bir yapıda olmasından dolayı onu yapan kişinin de tüm yapıya hakim olması gerekir. Tecrübesiz kişiler tarafından yapılamayacak kadar tehlikelidir.

Almanya’da en çok medyum araması Türklerin yoğun olduğu Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach ve Berlin bölgelerinden yapılıyor.

Büyü Nasıl Yapılır?

Dresden medyum hocalar, büyü yaparken en çok metafiziksek enerji olarak tabir edilen enerjiyi kullanır. Büyü yapılacak olan bölgeye veya kişiye bu enerjileri gönderir ve kişinin enerjisini baştan aşağıya değiştirir. Kişi için iyi niyetli bir büyü yapılacaksa eğer ona şanslarla dolu olan ve hayatına pozitif etki eden enerjileri gönderir. Zaten hocalarında yapmaktan en çok keyif aldığı büyü çeşidi de bunlardır.

Hocalar tarafından yapılan büyüler:

  • İyi Niyet Çerçevesinde Yapılan Büyüler: Ak büyüler olarak geçen bu büyüler evlilik, şans, başarı, çocuk, aşık olma, bağlama gibi amaçlar çerçevesinde yapılır. Bunun için hocalar oldukça isteklidir ve bu büyülerin başarı oranı yüksek, riski azdır.
  • Kötü Niyet Çerçevesinde Yapılan Büyüler: Kara büyüler olarak geçen bu büyüler arasında nazar, uğursuzluk, intikam gibi amaçlar bulunur. Bu amaçlar doğrultusunda hocalar bu büyüleri yapmaya imtina ederler. Ancak gelen yoğun istek üzerine bazen bu tür büyülerde yapılır. Büyülerin yapılması tehlikeli olabileceğinden dolayı Dresden medyum hocalar tarafından dikkatli bir şekilde yapılır ve geri dönüş şokuna karşı çok temkinli davranılır.

Almanya’nın en yoğun Türk popülasyonuna sahip olan Dresden şehrinde dahi hizmet veren pek çok medyum bulmak mümkündür. Medyumlar arasında işini iyi yapan hocalara ulaşmak ise son zamanlarda artan dolandırıcı hocalardan dolayı biraz daha zorlaşmıştır. Bu nedenle bir hocaya başvurmadan, ondan yardım talep etmeden önce hoca hakkında bilgi alınması gerekir. Aksi durumda dolandırıcı bir hoca sizin için sadece zaman kaybı olacak ve sadece kişi sizi kendi çıkarı için kullanmış olacaktır.

İnternet üzerinden yapılacak olan araştırmalarda güvenilir Dresden medyum hocalar ile tanışmak zor değildir. Son zamanlarda sayıları hızla artan dolandırıcılar arasında bu hocalara ulaşmak ve onlar hakkında bilgi almak isterseniz web sitemizin yorum kısmını inceleyebilirsiniz. Burada diğer ziyaretçilerin yazdığı yorumlara bakmak ve yorumları inceleyerek hocalar hakkında fikir almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın

En İyi Medyumlar | En Güvenilir Hocalar | Medyum Yorumları | En İyi Medyumlar | En iyi Hocalar | En İyi Medyum Hocalar | Medyum Ali Gürses | Medyum Ali Hoca | Yorumlar