Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Medyum hocaların sıklıkla karşılaştığı durumlardan ve sorulardan olan varlıklar konusu, insanların hem büyülerden korkmasına hem de bu konuyu tamamen yanlış anlamalarına neden olmaktadır. Yaygın bir yanılgı nedeniyle, her büyünün cinlerle veya farklı varlıklarla yapıldığının düşünülmesi, korku yaratarak, insanların büyülerden ve manevi alemlerden uzaklaşmasına neden olur.

Medyum hocalar, süryani büyüsü yaparken hiçbir koşulda varlıkların enerjilerini kullanmaz. Tamamen efsunlu sözcükler ve benzer uygulamalar ile gerçekleştirilen bu kadim büyü, varlıklar ile uzaktan yakından bağlantılı değildir. Büyüyü yapan kişinin bireysel nefes gücü ile, gayb alemlerinin enerjilerini alacak ilimlerin birleşmesiyle ortaya çıkan bu büyü uygulaması, insanların isteklerini bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Büyü yapılırken zaman zaman cinlerden yararlanıldığı doğrudur. Ancak bu tarz uygulamalar fazlasıyla nadir yapılmaktadır. Pek çok medyum hoca tarafından tercih edilmeyen bu tarz uygulamalar yerine, sadece nefes gücü ve bilgiyi içeren, süryani büyüsü gibi çalışmalar çok daha verimli olmaktadır.

Medyum hocalar, süryani büyüsünün bağlama konusundaki çok daha etkili alternatifleri olan canbar ve papaz büyüsünde bile cinlerden yardım talep etmezler. Tamamen bireysel yetenek ile yapılan büyü uygulamaları, yaygın kanının aksine hiçbir varlıkla alakalı değildir.

Özellikle konu süryani büyüsü olduğu zaman, tılsımların bile nadir kullanılması bu konuyu destekleyen önemli kanıtlardandır. Medyum hocalar, süryani büyüsünü genellikle sözcükler kullanarak hayata geçirmektedir. Geri kalan uygulamalarda bu durum farklı olabilse de, süryani büyüsü için bu çok nettir.

Büyü konusunda insanların düştüğü yanılgılara ve yanlış yönlendirmelere inanmamanız, gayb alemlerinin bu nimetlerinden yararlanabilmeniz için çok önemlidir. Süryani büyüsü yaptırmak istiyor ve bu tarz bir endişeye sahipseniz, bu büyünün herhangi bir varlıkla alakalı olmadığına, hiçbir şekilde ne yaptırana, ne de yapılana zarar veremeyeceğine emin olabilirsiniz.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın