Gerçek ve Sahte Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Öte dünyalar, tarihin her döneminde pek çok insan tarafından incelenmiş olsa da bu alemlerle alakalı çalışmalar yapmak herkes için mümkün değildir. Öte dünyalar, sahip olduğu güçlü enerjiler nedeniyle sadece gerçek medyum hocalar tarafından kullanılabilmektedir. Gerçek medyum hocalar ise, bu alemleri kullanmaya yarayan özel enerjileri el verme yoluyla aktarılan bilgiler ile edinebilmektedir.

Gerçek ve sahte medyumlar, pek çok açıdan birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu alemlerle çalışmak oldukça zor olduğu için, öte dünyaları tanıyan, kullanacak olan medyumların mutlaka her konuda kendini yetiştirmesi gereklidir. Güvenilir bir medyum hoca, her zaman için bu alanda gerekli eğitimleri almış, tecrübe edinmiş olmalıdır. Sahte medyumlar, böylesi bir eğitime başlamak için gerekli yeterliliği sağlayamayacaktır.

Medyumlar, düşünüldüğünden çok daha karmaşık ilimlerle çalışmaktadır. Bizler, fiziksel dünyanın sınırlı konularında bile uzmanlaşabilmek için çok uzun süreler çalışırken, gerçek medyum hocalar, sonsuz ihtimallere sahip, manevi alemleri anlayabilmek için çok daha özel eğitimlerden geçmek zorundadır. Bu alemleri tanımak ve kullanmak, herkesin yapabileceği bir iş değildir.

Sahte medyumlar, gerçek ve güvenilir medyum hocaların aksine nefes gücü açısından oldukça zayıftır. Nefes gücü, sonradan kazanılamayan ve her zaman için doğuştan gelen bir kavramdır. Bu güç sayesinde, medyum hocaların yaptıkları çalışmalardan istenen tesir alınabilmekte, gerekli olan enerjiler en iyi şekilde yönlenmektedir. Gerçek medyum hocalar, eğitimlerine başlarken sahip oldukları nefes gücüne göre çalışmakta, sadece nefesi güçlü olan kişiler medyumluk eğitimine seçilmektedir.

Medyum Olmak Çok Zor Bir Süreçtir

Bir kişinin medyum olabilmesi için öncelikle doğuştan gelen nefes gücüne sahip olması gerekmektedir. Gerçek medyum hocalar, bu gücü en iyi şekilde kullanmayı eğitimleri sırasında öğrenmektedir. Nefes gücü, sonradan kazanılamadığı gibi kullanılmadığı sürece körelecektir. Bu nedenle, medyumluk eğitimine geç yaşlarda başlamak oldukça nadir görülen bir durumdur.

Sahte medyumların insanlara yardım etmek gibi bir derdi olmadığı için nefes güçlerinin olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmemektedir. Bu kişiler, yalnızca gerçek medyumların adını kullanarak, insanlara boş yere hayal satmakta, olmayacak çalışmalar konusunda ümit vermektedir. Gerçek medyum hocaların aksine, bu gibi insanların hiçbir zaman maneviyattan yararlanması, en basit konuda bile yardım vesilesi olması mümkün değildir.

Gerçek Medyumlar Her Zaman Sorununuzu Çözecektir

Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki en büyük fark, gerçek medyum hocaların her zaman için sorunlarınızı çözmek adına çalışıyor olmasıdır. Bu medyum hocalar, en zor gününüzde bile danışabileceğiniz kişiler olarak görülmelidir.

Gayb alemlerinde sonsuz bir kudret ve güç bulunmaktadır. Bu güç sayesinde, insanların hayatının her aşamasında öte dünyalardan yararlanmak mümkündür. Gerçek medyum hocalar, bu konuda başarılı olabilmek için yıllarını adamakta, bu sayede maneviyatı tanıyıp insanlara yardım edebilmektedir. Gerçek medyum hocalar ile çalışan bir kişi, her daim istediği işlemi kolayca yaptırabilmektedir.

Medyumlar hakkında sizlerden sitemize ulaşan çok sayıda yorum, şikayet ve tavsiye mesajını okumak, yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyumlar ile ilgili merak ettiklerinizi sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın