Etiket arşivi: bağlama büyüsü yaptırıp sonuç alanlar

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü yaptıran kişilerin en büyük endişelerinden biri kabul edilen etki konusu, aşk büyüsü için de insanların aklını karıştırmakta. Büyünün etkisini yitirip yitirmeyeceği, zor şekilde kurdukları yuvanın bozulup bozulmayacağını merak eden insanlar, bu konu hakkında net bir cevap bulamayarak endişeye kapılıyor.

Aşk büyüsü yapılırken, iki insan arasındaki muhabbet bağının güçlendirilmesi ve kişiler arasında sevgi oluşturulması hedeflenerek gerçekleştirilir. Bu çalışma sırasında ortaya çıkan enerjiler, iki kişinin birbirine çok daha büyük bir sevgiyle yaklaşmasına ve bu sevginin zaman içerisinde aşka dönüşmesine vesile olur.

Büyü yapılırken kullanılan yöntemlerin bazıları malzeme ile, bazıları sadece enerjiler kullanılarak gerçekleştirilir. Malzeme ile yapılan aşk büyülerinde, büyüde kullanılan malzemeler bulunmadığı ve uygun şekilde büyü bozma işlemi yapılmadığı sürece büyünün etkisi kendiliğinden kaybolmaz. Oluşturulan bağ her zaman varlığını korur. Bu durum yine aynı şekilde, sadece enerji kullanılarak gerçekleştirilen büyüler için de geçerlidir. Aşk büyüsü, hangi yöntem kullanılarak yapılmış olursa olsun hiçbir şekilde etkisini yitirmemektedir.

Büyü konusunda insanların en büyük yanılgısı, büyünün iki kişiyi birbirine aşık etmek için tek başına yeterli geleceği konusundadır. Büyü size yol göstererek, bir şeyler yaşamanız için yardımcı olur fakat bunun kesinleşmesi, tamamen kişisel çabanıza bağlıdır. Aşk büyüsü yaptırdığınızda oluşan bağın korunması ve geliştirilmesi kişinin bireysel çabası ile mümkün olur. Eğer büyü yaptırdıktan sonra, sevdiğiniz kişiye kötü davranırsanız, bu bağ ister istemez zayıflayacaktır, hatta zamanla büyünün etkisinin tamamen kaybolmasına bile yol açacaktır.

İster aşk büyüsü, isterseniz herhangi bir farklı büyü olsun, bu çalışmaların etkisi dışarıdan müdahale olmadığı sürece kendiliğinden kaybolmaz. Birinin karşı bir büyü çalışması yaptırmaması veya kendi çabanız ile oluşan ilişkinizi altüst etmemeniz halinde uzun süreli bir aşk bağı oluşturabilirsiniz.

Pek çok medyum hoca kötü niyetli insanların aşk büyüsü yaptırdığınız çalışmaları bozmaması veya zarar vermemesi için, büyü çalışmalarından sonra koruyucu muska ve vefk çalışması tavsiye eder. Eğer yaptırdığınız büyüye dair şüpheleriniz varsa veya çevrenizde size karşı düşmanlık besleyen kötü niyetli insanlar bulunuyorsa, büyüden sonra yaptıracağınız koruma çalışmaları ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Aşk büyüsüne benzer bir başka büyü olan geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir