Büyü Bozan Hocalar

İnsanların başına, fiziki açıklamalara sahip olmayan, yalnızca manevi olaylar nedeniyle oluşan bazı aksilikler gelebilir. Bunların ortadan kaldırılması ve kişinin hayatının düzene kavuşturulması ise, büyü bozma yöntemi ile mümkündür. Büyü bozan hocalar, kişilerin hangi büyünün etkisi altında olduğunu belirleyerek gerekli çalışmaları başlatır, böylece eski hallerine kavuşmalarına yardımcı olur. Tüm bu çalışmalar fazlasıyla karmaşıktır ve büyük bir bilgi birikimi ister. Herkes tarafından yapılamayacağı gibi, yalnızca hem büyü yapmayı bilen hem de büyü bozan hocalar tarafından yapılabilir. Her iki çalışmanın da ilmi olmadan bu işi başarıya kavuşturmak mümkün olmamaktadır.

Büyü bozan hocaların yaptıkları çalışmalar kişinin durumuna göre değişkenlik gösterir. Büyünün ne zaman bozulacağı net bir şekilde, herkes için aynı değildir. Kimi büyülerde hüddamlar kullanılır, kimilerinde sadece enerji olur. Bazılarındaysa, enerji ile birlikte malzemelere de başvurulur. Tüm bu çalışmalar, büyü bozma işlemi sırasında süreye direk olarak etki eden etmenlerdir.

Büyü bozan hocalar hangi türden bir büyü ile karşılaştıklarını tespit ettikten sonra çalışmalara geçerler. Örneğin, hüddam içeren bir büyüyü bozmak isteyen medyum hoca, hüddamlara büyü için verilen hükmü iptal edecektir. Bu çalışmayı medyum hoca hemen yerine getirebiliyor olsa da, ne kadar sürede fiziki aleme yansıma göstereceği net olarak anlaşılamaz. Her çalışmada olduğu gibi, büyü bozma çalışmalarında da büyük bir gizem bulunur.

Malzemeler kullanılarak yapılan büyüler bozulurken, kimi zaman kullanılan malzemenin bulunmasına ihtiyaç duyulabilir. Örneğin bir bağlama büyüsü bozulmak isteniyorsa, bu büyünün yapıldığı düğüm bulunmalı ve çözülmelidir. Büyü bozan hocalar sıklıkla bu gibi durumlarda malzemelerin bulunmasını talep ediyor olsa da, nefesinin gücüne ve tecrübesine bağlı olarak bu durumu istemeyebilir. Bunun için en doğru çözümü medyum hoca sağlayacaktır.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

“Büyü Bozan Hocalar” üzerine 2 yorum

  1. Doguda bi sehirde yasiyorum gencken evlendim evliligimdende mutlu degilim gonlumde baskasi var ama esimin ailesi ve esim bosanmama izin vermiyor soyledigimde bile cok ters tepki aldim tekrar soylemek bile gelmemisti aklimdan tesaduf eseri ali hoca diye bi medyum buldum gorustum kendisine kocamin benden sogumasi icin bir calisma yapti calismayi ozellikle gizli sekilde gondermesini istedim pttden aldim eve gondermedi hoca sagolsun beni cok anlayisla karsiladi yardim etti yaptigi islemden sonra kisa sure gecti esim benden uzaklasmaya basladi eve gelmez oldu bosanma ile ilgili ilk fikir de ondan geldi ben de hemen kabul ettim allah razi olsun ali hocadan kazasiz belasiz kurtuldum bu adamdan da yoluma devam edebiliyorum benzer sikintisi olanlara tavsiye ederim medyumali.com ali hocanin sitesi medyumalibey@gmail.com maili her gun donuyor mutlaka

    Yanıtla
  2. Evlenmek istememe rağmen bir türlü istediğim kısmeti bulamadım, yıllar boyunca resmen her defasında ucundan döndüm evliliğin ama hiçbir şekilde istediğim kişiyle karşılaşamadım. Bir arkadaşım ile konuşurken bir akrabasının aynı şekilde bir durumla karşılaştığını söyledi. Ona telefon açıp sorduğumuzda Ali Gürses isminde bir hocanın telefon numarasını verdi (05355906275 hocanın telefonu). Kendisi ile iletişime geçtiğimde bana kısmet açma büyüsü yapılabileceğini söyledi. Bir hafta kadar bir sürede büyünün tamamlandığını söyledi. Sonrasında bir süre hiçbir şey yaşanmadan bekledim ama sonrasında iş yerinden bir arkadaş, beni instagramdan bir arkadaşının gördüğünü ve çok beğendiğini tanışmak istediğini söyledi. Kabul ettim, çok iyi bir insan çıktı tam istediğim özelliklerde, hatta beklediğimden çok daha iyi niyetli kalbi temiz bir insanla karşılaştım. O sürede başka kişiler de benim gördüğünü beğendiğini söyledi ama ben çoktan gönlümü kaptırdım diyebilirim. İşlemin neticesi olarak şu an gayet mutlu bir durum yaşıyorum. Çok memnun kaldım, benim durumumda olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim Ali beyi…

    Yanıtla

Yorum yapın