Amerika New Jersey Medyum Hocalar

Günümüzde ne yazık ki gerçek medyum hoca olduğunu iddia eden çok fazla kötü niyetli insanla karşılaşmak mümkündür. Bu alanda bu kadar çok kötü niyetli insanın olması ise insanların medyumluk çalışmalarını yaptırmaya en çaresiz ya da umutsuz zamanlarında karar veriyor olmalarıdır. İnsanların çaresizce yaşadıkları sıkıntının nedenini anlayamadıkları zamanlarda çoğunlukla başvurdukları ve son çare olarak gördükleri kişiler medyum hocalardır. New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk nüfusunun yaygın olduğu yerlerdendir. Bu sebeple New Jersey medyum hocalar için aramalar her zaman yoğundur. Medyumluk çok ince dengelere sahip, hassas, derin ve inceliği olan bir alandır. İşin ilmini almış, doğuştan bazı yeteneklere sahip kişiler tarafından yapılmalıdır. Özellikle tamamen kişinin yararına olacak şekilde muska yazan medyum hocalar Arapça ve Osmanlıca dillerine hâkim olmalı ve yazabiliyor olmalıdır. Bu sebeple New Jersey medyum hocalar için arama yaparken işinde iyi, uzman, ismi duyulmuş, yetenekli kişilerin tercih edilmesi gerekir. İlme sahip olmayan bir medyum hocanın yapacağı çalışma, yanlış ya da eksik olması halinde kötü etkilere ve sonuçlara yol açabilir. Pek çok inançta büyü karanlık ve kötü amaçlara hizmet ettiği için büyü yapmak, yaptırmak ya da büyü yapan kişi günah ve günahkâr olarak görülür. İlmini ve yeteneklerini insanlara faydalı olarak kullanacak kişilerden yardım alınmalıdır. New Jersey medyum hocalar içinden yapılan tercihlerde özellikle ismi duyulmuş, güvenirliği tam olan kişiler seçilmelidir.

Doğuştan Yetenekli Kişiler Ne Yapmalı?

Gerçek medyum hocalar öncelikle doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olmaları gerekir.  Sonrasında ise kendilerini geliştirmek için çok fazla farklı din inanış sistemlerini ve gizli ilimleri öğrenmeleri gerekir. İyi bir seviyeye gelebilmek için çok çalışarak kendisini geliştirmelidir. New Jersey medyum hocalar da diğer tüm gerçek medyum hocalar gibi yaşam boyu kendilerini geliştirmeye devam etmelidir. Doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olup ancak bu yeteneklerini nasıl kullanacağını bilemeyen pek çok kişi medyum nasıl olunur konusunda çeşitli araştırmalar içerisine girer. Doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve kendinizi bu alanda eğitip geliştirmek istiyorsanız, öğrenmeniz gereken pek çok önemli konu ve aşama vardır. Eğer yeteneklerinize inanıyorsanız ve kendinizi geliştirip iyi bir medyum hoca olmak istiyorsanız, yeteneklerinizi geliştirmek için gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Eğitiminizi tamamladıktan sonra New Jersey medyum hocalar içindeki gerçek hocalar gibi siz de yerinizi alabilirsiniz. Bu konuda kendinizi daha da ilerilere taşımak için ilmi ile ün salan gerçek hocalar ile iletişime geçmelisiniz. İnternetten faydalanarak New Jersey’de hizmet veren medyum hoca bulmak zor olmadığı gibi güvenilir olanların sayısı azdır.  

New Jersey’de hizmet veren medyum hocalar hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir alışverişi yapmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın