Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Her bir büyü yöntemi, zaman içerisinde geliştirilen farklı yöntemler aracılığıyla şekillendirilmektedir. Bu yöntemleri geliştiren üstat kabul edilen medyumlar ve hocalar, hem kendi tecrübelerinden faydalanarak, hem de kadim kaynaklardan ve gayb alemlerinden yararlanarak farklı yöntemler öğrenebilir. Öğrenilen bu yöntemler ise, geri getirme büyüsü dahil olmak üzere, her türlü büyünün farklı yollar ile gerçekleştirilebilmesini sağlar.

Geri getirme büyüsü için kullanılan oldukça çok sayıda yöntem bulunuyor. Bu yöntemler, büyüyü yaptıracak olan kişinin ihtiyaçlarına göre tercih edilmekte ve en hızlı şekilde etki etmesi hedeflenmekte.

Geri getirme büyüsünde kullanılan ilk yöntemlerden olan düğüm yöntemi, büyülenen kişinin, büyüyü yaptıran kişiye derin bir özlem duyarak, onsuz geçirdiği her saniyenin huzursuz olmasına neden oluyor. Bu büyüyü yapmak için kullanılan ana malzeme at kılından yapılmış olan bir ip. Bu ip ne kadar kalın olursa o kadar tercih edilmekte.

At kılından hazırlanmış olan ipin bir ucu geri getirilecek kişiye ait eşyaya bağlanır. Diğer ucu ise büyüyü yaptıranın sık sık kullandığı bir eşyaya bağlanır. Sonraki aşamada, türü önemli olmaksızın, herhangi bir ip yardımı ile bu ipe düğümler atılır. Geri getirme büyüsünde kullanılacak olan dualar, bu aşamadan sonra ipe okunarak büyü tamamlanır. Bu ip, kişi tarafından evin yatak odasında bir yere saklanmalıdır. Eğer bu mümkün değilse, bulunmayacak şekilde toprağa gömülebilir. Büyülenen kişi, büyü yaptırana geri dönmek için can atar. Halat ile yapılan geri getirme büyüsünün etkisi de oldukça hızlıdır.

Mum ile yapılan geri getirme büyüsünde özel bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Mümkünse kırmızı veya pembe renklerde bir  mum yakılır ve bu mum tamamen eriyene kadar dua okunur. Duanın başında, geri getirme amaçlı niyet etmek çok önemlidir, aksi takdirde büyü etki etmeyecektir.

Geri getirme büyüsünün bunlar dışında çok daha farklı yöntemleri bulunuyor. Bu yöntemlerde saç teli veya tırnak gibi malzemeler de kullanılabiliyor. Hiç birinin etki etmemesi halinde, hüddamlar ve başka varlıklar kullanılarak geri getirme büyüsü de yaptırmak mümkün. Ancak, hangi büyü yöntemini deniyor olursanız olun, evde denememeniz ve mutlaka profesyonel bir medyum hoca ile çalışmanız tavsiye edilmekte.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın