Muska Yapan Hocalar Yorumları ve Şikayetleri

Bir çok kişinin manevi alemler ile ilgili araştırma yaptığı bilinen bir konudur. Tarih boyunca, insanların bilinmezlere olan merakı sebebiyle öte alemlerle alakalı araştırma yapılmış, farklı bilgilere ulaşılmıştır. Ancak, bu alemlerle alakalı yapılacak olan çalışmalar sadece muska yapan hocalar gibi eğitimli kişilere bırakılmak zorundadır. Muska yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar, yıllar boyunca farklı ilimleri öğrenmeleri sayesinde öte alemlerden yararlanabilmektedir.

Fiziksel alem, diğer dünyalardan fazlasıyla farklıdır. Dünyamızda var olan her konuda fizik kuralları ön plana çıkıyor olsa da öte alemler için böylesi bir durum söz konusu değildir. Diğer alemlerde var olan her şey kendi kuralları ile düşünülmelidir. Muska yapan hocalar gibi kişiler, öte alemlerin bu kurallarını bilmekte, enerjileri en etkili şekilde nasıl kullanabileceklerini net olarak anlamaktadır.

Muska yapan hocalar, en zorlu durumlarda bile insanlara yardımcı olabilmek için eğitimden geçmektedir. Bu eğitim sürecinde, havas ve ledün gibi özel ilimler öğrenilmekte, bu sayede muskanın gücünden yararlanılabilmektedir. Muska yapmak için bu ilimleri bilmek çok önemlidir.

Muska yapan hocalar, havas ilmini kullanarak hangi dualardan yararlanacaklarını anlamakta, çalışmalarında bunu kullanmaktadır. Dualar ve sureler, muskalarda çok önemli yer tuttuğu için havas ilmini bilmeden muska yapabilmek imkansızdır.

Havas ilmi, binlerce yıllık geçmişe sahip olan, çok kadim bir ilim olarak bilinmektedir. Bu ilmi öğrenmek için mutlaka el verme yoluyla aktarılan bilgilere erişmek gereklidir. Bu bilgilere ise sadece medyumluk eğitim sırasında öğretilmekte, başka hiçbir şekilde ulaşılamamaktadır.

Evde Muska Yapmak Mümkün Mü?

Öte dünyalardan gelen enerjileri, desteği kullanan her türlü ilim çalışmasında manevi alemlerin sonsuz gücü kullanılmaktadır. Bu sonsuz ve kudretli gücü kontrol edebilmek için nefes gücü, tecrübe, bilgi ve ilim gereklidir. Sıradan bir insan, bu gibi konularda hiçbir eğitim almadığı için çalışma yapabilmesi imkansızdır. Tüm diğer manevi işlemlerde olduğu gibi, muskalar da mutlaka muska yapan hocalara bırakılmak zorundadır.

Evde yapılan çalışmalar sadece vakit kaybından ibarettir. Dünyevi işlerde olduğu gibi manevi işlerde de yapılacak çalışmalar uzmanlarına, muska yapan hocalara bırakılmak zorundadır. Öte dünyadan yararlanmanın tek yolu budur.

Her Çalışmada İlimler Temel Alınır

Muska yapan hocalar, yaptıkları her türlü çalışmada ilim temelinden yararlanmaktadır. Sıradan bir insanın böylesi bir ilmi bilmesi, tecrübe edinmesi mümkün değildir. Sadece muskalar için değil, tüm diğer manevi çalışmalar için de aynı durum geçerlidir.

Muska yapan hocalar, bu işi bir gönül işi olarak göreceği, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmamak adına elinden gelen her şeyi yapacağı için işlem konusunda endişe etmenizi gerektiren bir durum olmayacaktır. Muska yapan hocalar, yeri geldiğinde tecrübelerinden de yararlanacak, her zaman beklentilerinizi karşılayacak bir işlem gerçekleştirecektir.

Muska yapan hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizden gelen yorum, şikayet ve tavsiyeleri de değerlendirebilirsiniz. Sizden gelen ve tarafsızca yayınlanan tüm bu yorumları okumak, dilerseniz soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın