Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüleri içerisinde, özellikle son 3 yılda çok ciddi bir popülerlik kazanan canbar büyüsü, normal büyüler ile aynı etki mekanizmasına sahip olsa da, rahmani alemde gerçekleşen bazı olaylar açısından, diğer büyülerden daha farklı bir yere koyulması gereklidir. Canbar büyüsünün bu derece etkili olmasının en önemi sebebi de bu küçük farklardan kaynaklıdır.

Canbar büyüsü, birden fazla büyü yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Bu yöntemlerin her biri farklı bir etkiye sahip olsa da, amaçları aynıdır, bu nedenle aynı sonucu verir. Canbar büyüsünün en yaygın türlerinden birinde ceylan veya inek derisi kullanılır. Bu derinin üzerine işlenen büyülü sözcükler muska haline getirilir ve büyülenecek olan kişinin evine veya aracına yerleştirilir. Bu yöntem ile yapılan büyünün etkisi vefk ile benzerdir. Vefk çalışmalarında da yine aynı şekilde özel sözcükler özel kağıtlara aktarılır.

Muskaya çevrilerek yapılan canbar büyüsü oldukça özel bir teknik olduğu için çok fazla büyücü hoca tarafından bilinmez. Bu büyünün bu kadar etkili olmasındaki baş sebep de büyünün çoğu zaman özellikle gizli tutulmasıdır. Büyücü hocalar, canbar büyüsüne ait özel sırları kendilerine saklarlar ve böylece bozulmadan nesilden nesle aktarılmasını sağlarlar.

Bu büyünün deri kullanılmadan yapılan versiyonları da bulunur. Bu tarz çalışmalar normal aşk büyüsü ile aynı derecede etkilidir. Canbar büyüsünün asıl özelliği olan deri kullanımı tercih edilmemesi durumu fazlasıyla istisnaidir. Normal şartlarda bu büyülerde deri kullanılmaması etkiyi azaltır, ancak bazı istisnai durumların oluşması, deri kullanılarak yapılan büyünün ters tepmesine neden olabilir. Bu nedenle, her büyüde olduğu gibi canbar büyüsü için de hoca faktörü oldukça önemlidir.

Büyünün tam olarak nasıl etki ettiğini anlamak insan aklıyla mümkün değildir. Büyü tamamen manevi alemlerin gizemleri ile meydana geldiği için, kolay kolay insan aklı ile anlaşılamaz. Bu yüzden ne yaparsanız yapın canbar büyüsünün tam olarak nasıl etki ettiğini anlayamazsınız. Gizemlere karşı ön yargılı olmak yerine, mümkün olduğu kadar anlamaya çalışmak en doğrusudur. Gayb alemi, doğru şekilde anlaşıldığı zaman her zaman için insanların en büyük yardımcılarındandır.

Geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi için arşivimize göz atabilirsiniz.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

“Canbar Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 2 yorum

  1. Ali Gürses hocaya öncelikle teşekkür ederim. Ailem için bir büyü çalışması yaptırdım. Özellikle babam. Normalde çok iyi insanlar fakat üniversite için başka bir şehre gitmemi istemiyorlardı. Hatta ikinci kez sınava girdim hayallerim vardı kabul etmediler. Güç bela emeklerimle kazandım ısrarla olmaz dediler. Nasıl buldum veya ulaştım inanın hatırlamıyorum ama Ali Gürses hocayla bir şekilde denk geldim artık kader mi şans mı bilmiyorum. Ali beyin maili medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk. Hocaya durumu anlattığımda bana çok yardımcı oldu, abi gibi nasihatlerde bulundu. O dönemde psikolojim gerçekten çok kötüydü, o konuda bile elinden gelen her türlü destekte bulundu. İkna amacıyla bir işlem yapıldı, adı ikna büyüsü diye geçiyor sanırım. Bir haftadan kısa sürede babam beni yanına çağırıp güvendiğini, başka şehir de olsa olabileceğini söyledi. Bunu demeden bir gün önce kesinlikle olmaz adım bile atamazsın diyordu. Resmen birden bire değişti. Herkes aniden sanki hep istiyorlarmış gibi ikna oldular. Ali hocayı aradım hatta teşekkür ettim bu yardımlarından dolayı. Güvenilir bir insan, çok kaliteli bir insan. Hoca arayışında olanlar kendisinden bilgi alsın derim…

    Yanıtla
  2. Hayırlı günler. Ben bir konuda paylaşım yapmak istiyorum. Normalde muhabbet sıcaklık büyüleri çiftler arasında yapılır ama ben arkadaşımla yaşadıklarım yüzünden dostluğumun bozulmaması için yaptırdım.
    Olur mu olmaz mı bilmezdim bu işin ali gürses hocaya sordum. Daha önceden bu hocayla başka konularda çalışmışlığımız vardır ondan dolayı kendisine gittim ilk olarak. Dürüst güvenilir bir hoca olduğunu biliyordum. Aynı eskisi gibiymiş. Dinledi aramıza bir muhabbet sıcaklık büyüsü yapabilirim dedi. Allah razı olsun bir haftada işi halletti. Soınrasında arkadaşımla aramızdaki ilişki eskisinden daha iyi hale geldi. Yani arkadaşada yapılıyormuş bu işlem merak eden varsa. Gayet de etkiliydi. 05355906275 Ali hocanın telefonu benzer sorunlu arkadaşlara tavsiye ederim.

    Yanıtla

Yorum yapın