Konya Medyumları – Konya Medyum Hocaları

Bir çok medyum hoca, özellikle kendi isimlerini kullanarak dolandırıcılık yapan şarlatanlardan özel olarak şikâyetçidir. Hem medyum hocanın adının lekelenmesine, hem de çaresizlik içerisinde gayb alemlerinin kapısını çalmak için uğraşan insanların zarar görmesine neden olan bu dolandırıcılar, özellikle isim yapmış, Konya medyum hocaları gibi manevi alemleri kullanabilme yetenekleri ile tüm dünya tarafından tanınmış kişileri hedef almaktadır.

Konya medyum hocaları sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda Avrupa’nın her noktasında meşhur olduğu için, özellikle medyum hoca bulmanın zor olduğu Avrupa ülkelerinde gayb alemleri ile ilgili çalışma yaptırmak isteyen kişilerin ilk durağı oluyor. Bu vatandaşlarımız kimi zaman Konya’ya gelerek, kimi zaman uzaktan olacak şekilde manevi çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ancak bu durumu fırsat bilen dolandırıcılarsa, Konya medyum hocalarının arasına sızarak, özellikle uzaktan yapılan çalışmalarda insanları tuzağa düşürerek hem paralarını hem de umutlarını çalıyor.

Konya medyum hocaları bu konuyla ilgili başta kendi internet siteleri olmak üzere, neredeyse her ortamda uyarılarda bulunuyor olsa da, internette isteyen herkesin istediği rumuzla ve karakterle bir kimlik arkasına gizlenebileceği hesaba katıldığında bu durumun önüne geçmek pek de mümkün olmamakta. Bu konuyla ilgili medyum hocanın yapabileceği çok fazla bir şey olmadığı gibi, bu konuyu engelleyebilecek tek kişi, medyum hocalar ile ilgili çalışmalara ihtiyaç duyan kişiler olarak gösterilmekte.

Eğer gerçekten bir medyum hoca ile çalışmak istiyorsanız, bu arayışınız beraberinde büyük bir sorumluluk getirecektir. Kimin gerçek kimin sahte olduğunu iyi araştırmadığınız sürece, Konya medyum hocalarından gibi görünen ama sadece dolandırıcı olan kişilerin ağına düşmeniz çok olası.

Bu nedenle, özellikle Konya medyum hocaları gibi isim yapmış yerlerdeki hocalarla çalışmadan önce iyi düşünmeniz ve içinizdeki sesin hoca hakkında söylediklerini dinlemeniz fazlasıyla önemli.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

“Konya Medyumları – Konya Medyum Hocaları” üzerine bir yorum

  1. Ali Gürses hocaya öncelikle teşekkür ederim. Ailem için bir büyü çalışması yaptırdım. Özellikle babam. Normalde çok iyi insanlar fakat üniversite için başka bir şehre gitmemi istemiyorlardı. Hatta ikinci kez sınava girdim hayallerim vardı kabul etmediler. Güç bela emeklerimle kazandım ısrarla olmaz dediler. Nasıl buldum veya ulaştım inanın hatırlamıyorum ama Ali Gürses hocayla bir şekilde denk geldim artık kader mi şans mı bilmiyorum. Ali beyin maili medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk. Hocaya durumu anlattığımda bana çok yardımcı oldu, abi gibi nasihatlerde bulundu. O dönemde psikolojim gerçekten çok kötüydü, o konuda bile elinden gelen her türlü destekte bulundu. İkna amacıyla bir işlem yapıldı, adı ikna büyüsü diye geçiyor sanırım. Bir haftadan kısa sürede babam beni yanına çağırıp güvendiğini, başka şehir de olsa olabileceğini söyledi. Bunu demeden bir gün önce kesinlikle olmaz adım bile atamazsın diyordu. Resmen birden bire değişti. Herkes aniden sanki hep istiyorlarmış gibi ikna oldular. Ali hocayı aradım hatta teşekkür ettim bu yardımlarından dolayı. Güvenilir bir insan, çok kaliteli bir insan. Hoca arayışında olanlar kendisinden bilgi alsın derim…

    Cevapla

Yorum yapın

En İyi Medyumlar | En Güvenilir Hocalar | Medyum Yorumları | En İyi Medyumlar | En iyi Hocalar | En İyi Medyum Hocalar | Medyum Ali Gürses | Medyum Ali Hoca | Yorumlar