Konya Medyumları – Konya Medyum Hocaları

Bir çok medyum hoca, özellikle kendi isimlerini kullanarak dolandırıcılık yapan şarlatanlardan özel olarak şikâyetçidir. Hem medyum hocanın adının lekelenmesine, hem de çaresizlik içerisinde gayb alemlerinin kapısını çalmak için uğraşan insanların zarar görmesine neden olan bu dolandırıcılar, özellikle isim yapmış, Konya medyum hocaları gibi manevi alemleri kullanabilme yetenekleri ile tüm dünya tarafından tanınmış kişileri hedef almaktadır.

Konya medyum hocaları sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda Avrupa’nın her noktasında meşhur olduğu için, özellikle medyum hoca bulmanın zor olduğu Avrupa ülkelerinde gayb alemleri ile ilgili çalışma yaptırmak isteyen kişilerin ilk durağı oluyor. Bu vatandaşlarımız kimi zaman Konya’ya gelerek, kimi zaman uzaktan olacak şekilde manevi çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ancak bu durumu fırsat bilen dolandırıcılarsa, Konya medyum hocalarının arasına sızarak, özellikle uzaktan yapılan çalışmalarda insanları tuzağa düşürerek hem paralarını hem de umutlarını çalıyor.

Konya medyum hocaları bu konuyla ilgili başta kendi internet siteleri olmak üzere, neredeyse her ortamda uyarılarda bulunuyor olsa da, internette isteyen herkesin istediği rumuzla ve karakterle bir kimlik arkasına gizlenebileceği hesaba katıldığında bu durumun önüne geçmek pek de mümkün olmamakta. Bu konuyla ilgili medyum hocanın yapabileceği çok fazla bir şey olmadığı gibi, bu konuyu engelleyebilecek tek kişi, medyum hocalar ile ilgili çalışmalara ihtiyaç duyan kişiler olarak gösterilmekte.

Eğer gerçekten bir medyum hoca ile çalışmak istiyorsanız, bu arayışınız beraberinde büyük bir sorumluluk getirecektir. Kimin gerçek kimin sahte olduğunu iyi araştırmadığınız sürece, Konya medyum hocalarından gibi görünen ama sadece dolandırıcı olan kişilerin ağına düşmeniz çok olası.

Bu nedenle, özellikle Konya medyum hocaları gibi isim yapmış yerlerdeki hocalarla çalışmadan önce iyi düşünmeniz ve içinizdeki sesin hoca hakkında söylediklerini dinlemeniz fazlasıyla önemli.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

Yorum yapın

En İyi Medyumlar | En Güvenilir Hocalar | Medyum Yorumları | En İyi Medyumlar | En iyi Hocalar | En İyi Medyum Hocalar | Medyum Ali Gürses | Medyum Ali Hoca | Yorumlar