Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü, sıradan dünyevi aktiviteler gibi kıyaslanabilecek veya aralarında yarış yaptırılabilecek kadar basit bir ilim değildir. Büyü çalışmaları, pek çok değişkene bağlı olan etki sürelerine sahip olabilir. Bunlar büyünün yapıldığı günden tutun, büyüyü yapan kişinin nefesinin gücüne kadar değişir. Bu nedenle, hiçbir zaman, soğutma büyüsü dahil herhangi bir büyü için en etkilisinin hangisi olduğu sorusuna cevap verilemez.

Büyünün etkisini belirleyen en önemli konu, büyüyü uygulayan hocanın nefesinin ne kadar kuvvetli olduğu olarak bilinmekte. Soğutma büyüsü yapacak olan kişinin nefesi ne kadar kuvvetli olursa, etkisi o kadar yoğun olur. Örneğin, hüddam kullanılarak yapılan büyülerde hüddama hüküm vermek tamamen hocaya bağlıdır. Eğer hoca yeteri kadar iyi hüküm verebilirse, hüddam yapması gereken işi hızlı ve etkili şekilde gerçekleştirecektir. Eğer bu hüküm verilirken hoca zayıf kalırsa, yapılan büyünün etkisi de haliyle zayıf kalacaktır.

Soğutma büyülerinin en etkilisi olarak kabul edilen yöntemde her zaman varlıklar kullanılır. Bu varlıklar ayrılacak olan kişilere musallat olarak aralında oluşan muhabbet enerjisini bitirir. Bu enerji bittiği zaman ayrılık gerçekleşir. Her ne kadar kesin bir bulgu olmasa bile, bu yöntemin en etkili soğutma büyüsü olduğu düşünülüyor.

Bunun haricinde onlarca farklı yöntem ile soğutma büyüsü yapılabiliyor. İhtiyaç duyulan duruma göre belirlenen bu yöntemlerde varlık kullanılarak gerçekleştirilen büyüler olabileceği gibi, kullanılmadan, sadece fotoğraf veya başka bir malzeme ile gerçekleştirenleri de yer alabilir. Bu gibi durumlarda, hangisinin doğru olduğunu anlamak medyum hocanın marifetidir. Eğer hoca yöntemi düzgün olarak belirleyebilirse, belirlediği yöntem sizin için en etkili soğutma büyüsü olacaktır.

Büyü ilmi basit şekilde değerlendirilemez. Her zaman oldukça karmaşık bir süreç gerektiren bu çalışmalardan en iyi verimi alabilmek için medyum hoca seçiminizi doğru yapmanız çok önemlidir. Eğer doğru hocayı seçerseniz, her büyü yöntemi sizin için en etkilisi olacaktır.

Soğutma büyüsü, iki kişiye direk olarak etki ettiği için diğer büyülere göre daha fazla tecrübe gerektirir. Medyum hoca seçiminizde bu durumu da göz önünde bulundurmanızda ve mutlaka hocanın daha önceden elde ettiği tecrübeleri sormanızda fayda var.

Eniyimedyumlar.info olarak sizlerin yorum ve şikayetlerinizi duyurabileceğiniz bir ortam sağladık. Buraya tıklayarak açılacak yorum formundan yorumlarınızı yazarak siz de burada yer alabilirsiniz.

“Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine bir yorum

  1. kac gundur sogutma icin calisacak hoca ariyorum biktim gercekten pesimde dolasan o pislik adamdan en son artik ali hoca ile calistim iyiki calismisim bu kadar aramama gerek yokmus bu hoca bana aninda yardim etti tavsiye ederim

    Yanıtla

Yorum yapın